Lidé
v Mitonu

Jsme skupina rozdílných osobností, kolegů a současně přátel. Každý jsme dobrý v něčem jiném, spojují nás ale společné hodnoty a chuť budovat výjimečné projekty, které nejen z internetu dělají lepší místo.
Tomáš Matějček, Miton
Tomáš Matějček
Partner
Zakládající partner Mitonu. Narodil se na Novém Zélandu, později strávil velkou část dospívání v Německu. V pozdějších letech stál u projektů jako Slevomat nebo DámeJídlo.cz, dnes má na starost projekty Rossum, Biano, GoOut či VR startup Sense Arena.
Více o Tomášovi
Ondřej Raška, Miton
Ondřej Raška
Partner
Zakládající partner Mitonu. Zajímá se o umělou inteligenci, strojové učení, blockchain, kryptoměny. V aktuálním portfoliu má na starost AI startup Rossum, historicky se věnoval projektům Slevomat, Skrz, Stable.cz nebo Pixmac. Absolvent VŠE v Praze je dvojnásobným otcem, rád podniká pěší túry a hledá místa, kde je ticho.
Více o Ondřejovi
Milan Zemánek, Miton
Milan Zemánek
Partner
Zakládající partner Mitonu toužil podnikat už od dětství. Vystudoval informatiku na liberecké univerzitě, staral se mimo jiné o službu Restu, kterou koupilo Makro, nyní pomáhá budovat služby IdeálníNájemce.cz, Grason nebo StartupJobs. Tím ale výčet jeho aktivit zdaleka nekončí. Rád o sobě ostatně říká, že si nikdy nepřiznal, že by den měl jen 24 hodin
Více o Milanovi
Michal Jirák, Miton
Michal Jirák
Partner
Sám sebe označuje spíš za produktového člověka než za podnikatele, nejvíce ho zajímá rozvoj UX/UI. V rámci Mitonu měl postupně na starost Stahuj.cz, Heureku, Bonami, Domodi a nyní se věnuje GLAMI. Jeho cesta mezi zakládající partnery Mitonu vedla přes jablonecký rockový klub Rampa. Část dětství strávil v Austrálii.
Více o Michalovi
Tomáš Hodboď, Miton
Tomáš Hodboď
Partner
Tým partnerů Mitonu posílil v roce 2013 po úspěšném exitu srovnávače Heureka, který pomáhal budovat. Dnes má jako CEO na starost módní vyhledávač GLAMI. S rodinou žije v Praze a věří, že mu pod rukama vyroste globální projekt.
Více o Tomášovi
Václav Štrupl, Miton
Václav Štrupl
Partner
S Mitonem nejdřív budoval Bonami, partnerem se stal v roce 2015. Předtím s Davidem Špinarem založili a posléze úspěšně prodali agenturu H1.cz. Zajímá se o trvale udržitelný rozvoj, psychologii, rád cestuje a poznává.
Více o Vaškovi
David Špinar, Miton
David Špinar
CEO
Na vizitce má CEO Mitonu, kromě toho působí také jako venture partner, který dohlíží na několik portfoliových projektů. Absolvent pražské VŠE založil a řadu let vedl digitální agenturu H1.cz, před Mitonem působil jako obchodní ředitel Googlu v Česku. Je vášnivým farmářem a lukostřelcem.
Více o Davidovi
Miton tým
Pavel Vopařil, Miton
Pavel Vopařil
Venture Partner
Více na LinkedIn
Vladimír Janouš, Miton
Vladimír Janouš
CFO
Více na LinkedIn
Michala Gregorová, Miton
Michala Gregorová
Head of Communications
Více na LinkedIn
David Šiška, Miton
David Šiška
Entrepreneur-In-Residence
Více na LinkedIn
Ondřej Štěpánek, Miton
Ondřej Štěpánek
Associate
Více na LinkedIn
Monika Herodesová, Miton
Monika Herodesová
Office manažerka, Liberec
Veronica Hrozová, Miton
Veronica Hrozová
Office manažerka, Praha