Lidé
v Mitonu

Jsme skupina rozdílných osobností, kolegů a současně přátel. Každý jsme dobrý v něčem jiném, spojují nás ale společné hodnoty a chuť budovat výjimečné projekty, které nejen z internetu dělají lepší místo.
Tomáš Matějček, Miton
Tomáš Matějček
Partner
V občance má Wellington (okres Nový Zéland) a s Mitonem je od samého začátku. V minulosti byl zodpovědný například za projekty Slevomat a DámeJídlo.
Více o Tomášovi
Ondřej Raška, Miton
Ondřej Raška
Partner
Zakládající partner Mitonu. Zajímá se o umělou inteligenci, strojové učení, blockchain, kryptoměny. V aktuálním portfoliu má na starost AI startup Rossum, historicky se věnoval projektům Slevomat, Skrz, Stable.cz nebo Pixmac. Absolvent VŠE v Praze je dvojnásobným otcem, rád podniká pěší túry a hledá místa, kde je ticho.
Více o Ondřejovi
Milan Zemánek, Miton
Milan Zemánek
Partner
Odjakživa chtěl podnikat. Nikdy si nepřiznal, že den má jen 24 hodin. Vizionář, který přemýšlí o budoucnosti víc než o přítomnosti.
Více o Milanovi
Michal Jirák, Miton
Michal Jirák
Partner
Vyrostlý v Austrálii, vzdělaný z VŠE a zvědavý od přírody. Profi herní kariéru přerušil příchod internetu a od roku 2000 buduje Miton jako partner.
Více o Michalovi
Tomáš Hodboď, Miton
Tomáš Hodboď
Partner
S Mitonem začal pracovat ve svých osmnácti, v roce 2006. Spustili jsme společně srovnávač cen Heureka.cz, který o šest let později odkoupila skupina AllegroGroup.
Více o Tomášovi
Václav Štrupl, Miton
Václav Štrupl
Partner
S Mitonem nejdřív budoval Bonami, partnerem se stal v roce 2015. Předtím s Davidem Špinarem založili a posléze úspěšně prodali agenturu H1.cz. Zajímá se o trvale udržitelný rozvoj, psychologii, rád cestuje a poznává.
Více o Vaškovi
David Špinar, Miton
David Špinar
CEO
Na vizitce má CEO Mitonu, kromě toho působí také jako venture partner, který dohlíží na několik portfoliových projektů. Absolvent pražské VŠE založil a řadu let vedl digitální agenturu H1.cz, před Mitonem působil jako obchodní ředitel Googlu v Česku. Je vášnivým farmářem a lukostřelcem.
Více o Davidovi
Miton tým
Pavel Vopařil, Miton
Pavel Vopařil
Venture Partner
Více na LinkedIn
Vladimír Janouš, Miton
Vladimír Janouš
CFO
Více na LinkedIn
Michala Gregorová, Miton
Michala Gregorová
Head of Communications
Více na LinkedIn
Alžběta Sočuvková, Miton
Alžbeta Sočuvková
Business analytička
Více na LinkedIn
Ondřej Štěpánek, Miton
Ondřej Štěpánek
Associate
Více na LinkedIn
Monika Herodesová, Miton
Monika Herodesová
Office manažerka, Liberec
Veronica Hrozová, Miton
Veronica Hrozová
Office manažerka, Praha