Lidé
v Mitonu

Jsme skupina rozdílných osobností, kolegů a současně přátel. Každý jsme dobrý v něčem jiném, spojují nás ale společné hodnoty a chuť budovat výjimečné projekty, které nejen z internetu dělají lepší místo.
Tomáš Matějček
Partner
Zakládající partner Mitonu. Narodil se na Novém Zélandu, později strávil velkou část dospívání v Německu. V pozdějších letech stál u projektů jako Slevomat nebo DámeJídlo.cz, dnes má na starost projekty Rossum, Biano, GoOut či VR startup Sense Arena.
Více o Tomášovi
Ondřej Raška
Partner
Zakládající partner Mitonu. Zajímá se o umělou inteligenci, strojové učení, blockchain, kryptoměny. V aktuálním portfoliu má na starost AI startup Rossum, historicky se věnoval projektům Slevomat, Skrz, Stable.cz nebo Pixmac. Absolvent VŠE v Praze je trojnásobným otcem, rád podniká pěší túry a hledá místa, kde je ticho.
Více o Ondřejovi
Milan Zemánek
Partner
Zakládající partner Mitonu toužil podnikat už od dětství. Vystudoval informatiku na liberecké univerzitě, staral se mimo jiné o službu Restu, kterou koupilo Makro, nyní pomáhá budovat služby IdeálníNájemce.cz, Grason nebo StartupJobs. Tím ale výčet jeho aktivit zdaleka nekončí. Rád o sobě ostatně říká, že si nikdy nepřiznal, že by den měl jen 24 hodin
Více o Milanovi
Michal Jirák
Partner
Sám sebe označuje spíš za produktového člověka než za podnikatele, nejvíce ho zajímá rozvoj UX/UI. V rámci Mitonu měl postupně na starost Stahuj.cz, Heureku, Bonami, Domodi, nyní se věnuje GLAMI a Blabu. Jeho cesta mezi zakládající partnery Mitonu vedla přes jablonecký rockový klub Rampa. Část dětství strávil v Austrálii.
Více o Michalovi
Tomáš Hodboď
Partner
Tým partnerů Mitonu posílil v roce 2013 po úspěšném exitu srovnávače Heureka, který pomáhal budovat. Dnes má jako CEO na starost módní vyhledávač GLAMI. S rodinou žije v Praze a věří, že mu pod rukama vyroste globální projekt.
Více o Tomášovi
Václav Štrupl
Partner
S Mitonem nejdřív budoval Bonami, partnerem se stal v roce 2015. Předtím s Davidem Špinarem založili a posléze úspěšně prodali agenturu H1.cz. Je zodpovědný za Miton Psychonauts, fond zaměřený na projekty z oblasti duševního zdraví.
Více o Vaškovi
David Špinar
CEO
Na vizitce má CEO Mitonu, kromě toho působí také jako venture partner, který dohlíží na několik portfoliových projektů. Absolvent pražské VŠE založil a řadu let vedl digitální agenturu H1.cz, před Mitonem působil jako obchodní ředitel Googlu v Česku. Je vášnivým farmářem a lukostřelcem.
Více o Davidovi
Miton tým
Pavel Vopařil
CEO v Bonami, Venture Partner
Více na LinkedIn
Vladimír Janouš
CFO
Více na LinkedIn
Michala Gregorová
PR & HR
Více na LinkedIn
Anna Paličková
Associate
Více na LinkedIn
Ondřej Štěpánek
Associate
Více na LinkedIn
Tomáš Jiroušek
Investiční manažer
Více na LinkedIn
David Šiška
Entrepreneur-In-Residence
Více na LinkedIn
Monika Kubíčková
Office manažerka, Liberec
Veronica Hrozová
Office manažerka, Praha
Martin Řezáč
Miton Klidná síla
Více na LinkedIn