Podcast

ESOP? ASAP

Taky vás štve, jak je v Česku všechno kolem ESOPů těžkopádné a složité? V tom případě nabízíme akci. Podpořte iniciativu #ESOPasap a zkusme situaci změnit k lepšímu společně.

Dva roky psychedelické terapie v Česku: Stovky klientů a nadějné vyhlídky

Možná jste už v médiích zaznamenali první rozhovory s pacienty, kteří v Česku prošli ketaminem asistovanou psychoterapií: objevily se v DVTV, na Aktuálně i jinde. Když jsme před třemi roky oznamovali naši investici do Psyonu, doufali jsme právě v tohle – že se podaří rozběhnout psychedelickou kliniku, jež bude pomáhat lidem, kteří nenašli pomoc nikde jinde. Jak se to celé povedlo dotáhnout až do současného bodu?

Reference a jak na ně

Ne že by reference byly nějaká raketová věda. Proč je ale všichni zjišťujeme tak málo? Naše Markéta Pařízek na to má svůj názor, ale nezůstane jen u něj. Čekejte hlavně praktické tipy, jak z referencí vytěžit co nejlepší materiál.

Poslouchat podcast
Jak najít seniorní performance lidi: Tipy z praxe od Radka Hudáka

Seniorní PPC specialisti, performance manažerky či manažeři... Ať už je nazvete jakkoliv, stejně budete mít problém je sehnat. Radek Hudák (ex-CMO Slevomat, Shoptet) v rozhovoru prozradí prakticky vše, co potřebujete pro jejich hiring vědět.

Poslouchat podcast
ESOP prakticky: 3 podcastové epizody, díky kterým se zorientujete

Co byste si měli promyslet, než rozdáte kus firmy? Česká realita zaměstnaneckým "akciovým" programům příliš nenahrává, ale všechno jde, když se chce. Jen je dobré si pár věcí nastudovat a zodpovědět.

Poslouchat podcast
HR okénko: Výběr nejzajímavějších otevřených pozic v našich firmách

Máte chuť naskočit do startupu? V tom případě vám máme co nabídnout. Podívejte se na otevřené pozice v našich portfoliových firmách.

P. S. Níže je jen výběr, prozkoumejte i kariérní stránky jednotlivých firem.

Bits and bobs: Co nás zaujalo v poslední době

Přehled Twitter vláken, do kterých sbíráme poslední dění. Nebo prostě zajímavosti, které nás zaujaly a vás by mohly taky.

Budoucnost vyhledávání

Jaké jsou trendy ve vyhledávání? A znamená zdokonalující se umělá inteligence od OpenAI konec dominance Googlu? Všechno je to klasicky daleko složitější, proto je tu naše nové Twitter vlákno.

Co se děje v re-commerce (a co nás naučil Knihobot)

Je to už rok, co jsme o re-commerce natočili epizodu našeho podcastu. Nejvyšší čas se znovu podívat, co se tu děje (následuje blogová verze tohoto Twitter vlákna).

HR okénko: Výběr nejzajímavějších otevřených pozic v našich firmách

Ve startupech se stále hiruje. Pokud máte chuť do změny, tady je několik vybraných pozic, které jsou aktuálně otevřené v našich portfoliových firmách. Více jich najdete v sekci Kariéra a hlavně na kariérních stránkách jednotlivých projektů - jejich seznam najdete na konci článku.

Founders dinner v Jizerkách (fotogalerie)

Nic proti večerům v Praze, ale tentokrát jsme chtěli na čerstvý vzduch a mít více společného času. Volba padla na naši srdcovku Jizerské hory, konkrétně Královku.

Další články