Michala Gregorová
Vlivem covidu se z founders dinners stal tak trochu nepravidelný formát. Poslední proběhla na podzim v Sanshu. Vynahradili jsme si to letním večerem v Ateliéru Petřín, navíc s rekordní účastí. Bylo bezvadné potkat všechny nové tváře včetně web3 founderů, do jejichž firem jsme investovali přes krypto fond Miton C.
Letní večer pod Petřínem, grilování a dobrá nálada. Hlavně v nejistých dobách fungují osobní setkání nejlépe.
Večer otevřeli uvítáním a přípitkem Míša a David (oba Miton).
Na večeři bylo hodně nových tváří, takže bylo potřeba se představit. Zde se hlásí lidé z Mitonu.
Zleva Tereza a Karel (Grason), Chádí (Terap.io), Michal a Ján (Miton).
Atelier Petřín doporučujeme. Jak pro jídlo a fajn tým, tak i pro terasu pod korunami kaštanů, s výhledem na petřínskou rozhlednu.
Vždy dobře naladění Adam z Driveta a David z Donia.
V zápalu debaty Dominik a David (Knihobot), Filip (Psyon), Michal (Miton), Jakub (Scuk).
Taktéž v zápalu debaty, Veronica (Glami) a Lenka (Miton).
Jan (Nelisa), Adam (Driveto) a náš Tomáš u skleniček s něčím nealkoholickým.
S úsměvem jde všechno líp. Igor a Martin, Firefish.
Společně jsme oznamovali jejich příchod, tady ještě jedna společná fotka Markéty a Katky (Miton).
Těšíme se na viděnou příště, snad už na podzim.
Sdílet článek
Eva Kuttichová se k longevity dostala přes biohacking a téma dlouhověkosti ji chytilo natolik, že spoluzaložila startup Macromo. Ten nedávno dostal investici od TCF, fondu Tomáše Čupra. Jaké jsou současné trendy v longevity? Jaký má názor na amerického podnikatele Bryana Johnsona? A co všechno v Macromo dokáží testovat a měřit?
(tisková zpráva) Do české gastronomie vstupuje nová značka, která ale zaštiťuje řadu už zavedených projektů. Pod názvem Piano vzniká skupina technologických firem, do níž patří třeba oblíbený startup Qerko nebo renomovaný pokladní systém Septim. Všechny projekty, které značka Piano zastřešuje, patří do portfolia investiční skupiny Miton.
Oba mají blízko k AI, každý ale z jiného úhlu. Zatímco Stanislav Fort je AI výzkumník, který prošel Google DeepMind i Anthropicem, a nyní je zakladatelem AI startupu, Kristina Fort se zabývá umělou inteligencí z pohledu governance a regulace. Jaký je rozdíl mezi Anthropicem a OpenAI? Proč se tak málo mluví o obecné umělé inteligenci? A proč musí být regulace AI flexibilní?