Jak dostat brand do firmy: Zkušenosti nejen z budování Air Bank

Michala Gregorová, Miton

Michala Gregorová

6. 11. 2023
Podcast

V nejúspěšnější epizodě Cinkátka mluví Jakub Petřina o budování silných značek a zmiňuje několik klíčových lidí pro stavění Air Bank. Kromě Tomáše Mrkvičky, se kterým už rozhovor máme, také Karolinu Šrámkovou. Epizoda s ní má dvě hlavní témata: 1) Proč je důležité dostat brand i (hlavně) dovnitř firmy. A jak to vypadá, když se vám to nepovede. 2) Jak dělat změny, protože na to se Karolina aktuálně specializuje.

Karolina Šrámková v Cinkátku

V rozhovoru k tomu říká, že "strategii si umí udělat každý, ale na implementaci pak většina vyhoří". A mimo záznam dodává, že na označení konzultant si nepotrpí, protože její specialitou je právě implementace.

Jak dostat brand do firmy: Zkušenosti nejen z budování Air Bank

 

Pak si ještě poslechněte:

Píšeme taky Miton AI Newsletter.

 

Přehrajete také na:

Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

Jak se z Glami stal evropský hráč v online módě: 5 hlavních ingrediencí

Je jednou z těch velmi úspěšných technologických firem, o kterých se mezi zasvěcenými dobře ví, ale v médiích je příliš nevidíte. Z Glami se během 10 let stal největší vyhledávač a online katalog módního zboží a doplňků. Působí ve 13 zemích, jeho zákazníci udělají téměř půl milionu objednávek měsíčně a módní e-shopy si díky němu letos připočítají 4 mld. Kč k tržbám. Velkou a ziskovou mezinárodní firmou se Glami, které dnes jako CEO vede Ján Kešelák, nestalo jen tak.