Blog

Flitrovat:
Podcast
naše firmy
dění v Mitonu
nové investice
trendy
duševní zdraví
AI
krypto/web3
marketing a PR
produkt a CX
HR
ESOP
Co se stalo: Jaro 2023

Bylo druhé čtvrtletí ve startupech jedna velká party? A proč je na úvodní fotce CEO Donio David Procházka? To vše se dozvíte, pokud budete číst dál.

Fotogalerie z jarní founders dinner 2023

Jarní founders dinner byla introvertnější a povídací, fotky z ní chvílemi až připomínají slavnou "party matfyzáků". Znamená to, že rozjeté startupové večírky skončily? Doufáme, že jen dočasně :) 

Střídání v Doniu. Livesport přebírá štafetu od Mitonu

(Tisková zpráva)  Česká technologická firma Livesport rozšiřuje své filantropické aktivity. Přední světový poskytovatel rychlého sportovního zpravodajství se stal novým partnerem online platformy Donio, skrze kterou je možné snadno založit dobročinnou sbírku nebo nastartovat projekt a nechat si 100 % vybraných prostředků. Doniu, jehož prostřednictvím se vybralo na charitativní účely už přes 800 milionů korun, chce Livesport pomoci v dalším růstu v České republice i na Slovensku.

Co se stalo: Zima 2023

Startupový svět prochází obdobím útlumu a celé to trochu připomíná ruletu. Otázka, kdy zas bude všechno lepší, je rozhodně za víc než jen za milion dolarů. Co se dělo poslední měsíce u nás? 

Píšeme AI newsletter

Pokud chcete mít přehled o dění v AI, ale potřebujete oddělit šum od signálu, píšeme něco pro vás

Marketingové výzkumy: Co za to a co z toho

Jaké jsou skutečné potřeby vašich zákazníků? Umíte je v komunikaci trefit, nebo spíš střílíte naslepo? Marketingové výzkumy vám můžou významně zkrátit cestu, nicméně nejsou zrovna levné, takže se vyplatí k nim přistupovat chytře. Co to znamená? O tom jsme mluvili s šéfem výzkumu Behavio Vojtou Prokešem.

Poslouchat podcast
ESOP? ASAP

Taky vás štve, jak je v Česku všechno kolem ESOPů těžkopádné a složité? V tom případě nabízíme akci. Podpořte iniciativu #ESOPasap a zkusme situaci změnit k lepšímu společně.

Dva roky psychedelické terapie v Česku: Stovky klientů a nadějné vyhlídky

Možná jste už v médiích zaznamenali první rozhovory s pacienty, kteří v Česku prošli ketaminem asistovanou psychoterapií: objevily se v DVTV, na Aktuálně i jinde. Když jsme před třemi roky oznamovali naši investici do Psyonu, doufali jsme právě v tohle – že se podaří rozběhnout psychedelickou kliniku, jež bude pomáhat lidem, kteří nenašli pomoc nikde jinde. Jak se to celé povedlo dotáhnout až do současného bodu?

Reference a jak na ně

Ne že by reference byly nějaká raketová věda. Proč je ale všichni zjišťujeme tak málo? Naše Markéta Pařízek na to má svůj názor, ale nezůstane jen u něj. Čekejte hlavně praktické tipy, jak z referencí vytěžit co nejlepší materiál.

Poslouchat podcast
Jak najít seniorní performance lidi: Tipy z praxe od Radka Hudáka

Seniorní PPC specialisti, performance manažerky či manažeři... Ať už je nazvete jakkoliv, stejně budete mít problém je sehnat. Radek Hudák (ex-CMO Slevomat, Shoptet) v rozhovoru prozradí prakticky vše, co potřebujete pro jejich hiring vědět.

Poslouchat podcast
ESOP prakticky: 3 podcastové epizody, díky kterým se zorientujete

Co byste si měli promyslet, než rozdáte kus firmy? Česká realita zaměstnaneckým "akciovým" programům příliš nenahrává, ale všechno jde, když se chce. Jen je dobré si pár věcí nastudovat a zodpovědět.

Poslouchat podcast
Další články