Markéta Pařízek
Máte chuť naskočit do startupu? V tom případě vám máme co nabídnout. Podívejte se na otevřené pozice v našich portfoliových firmách.
P. S. Níže je jen výběr, prozkoumejte i kariérní stránky jednotlivých firem.
GLAMI
GLAMI je módní vyhledávač, největší svého druhu v Evropě. Cílem GLAMI je "být Spotify pro módu". Z toho důvodu neustále pracuje na funkcích, jako je automatické tagování a kategorizace produktů, zobrazování podobného zboží a personalizace nabídky. Nejen díky tomu již v GLAMI překonali magickou hranici jedné miliardy korun v tržbách.
V GLAMI se neustále rozrůstají a zde můžeš najít několik rolí, které se v současné době hledají:
Miton
U nás v Mitonu i po 20 letech fungování stále preferujeme být spíše parťákem pro výjimečné společnosti než jen pouhým investorem. V Mitonu nabízíme "smart money" a každá společnost má svého dedikovaného člověka z týmu Miton, který je průvodcem při strategických rozhodnutích. V současné době v Mitonu hledáme talentovaného a samostatného člověka na pozici VC Research Analyst. Proč je to zajímavé? Budete klíčovou analytickou oporou pro důležitá rozhodnutí a pomůžete nám identifikovat nové příležitosti.
Knihobot
Knihobot se specializuje na prodej použitých knih a za poslední rok zaznamena růst o 140 procent, což představuje obrat přes 180 milionů korun. Po úspěšné expanzi na Slovensko v současné době plánují expandovat do Rakouska, takže budou moci oslovit ještě více čtenářů v Evropě. Otevřeno mají několik klíčových rolí a některé z nich naleznete viz níže.
VOS.health
VoS.health se zaměřuje na duševní zdraví. Zakladatelé VOS.health věří, že spojení technologií a expertů dokáže pomoci v globálním měřítku. Proto nabízejí aplikaci, která umožňuje každému uživateli vytvořit si osobní wellbeing plán, analyzovat své duševní zdraví a komunikovat s terapeuty. Platformu dnes využívají miliony lidí.
Ve VOS.health mají velké plány a hledají nové kolegy a kolegyně, kteří by jim pomohli.
Bonami
Bonami funguje již od 2013 jako e-shop s širokou nabídkou produktů pro domov a kancelář. Díky kvalitnímu zboží a inspirativnímu designu se rychle rozrostlo a překročilo hranici obratu 1 miliardy korun. Kromě českého trhu působí Bonami také na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Maďarsku. V poslední době se rozšířilo i na další trhy, jako jsou Litva, Lotyšsko, Chorvatsko a Slovinsko. Kromě e-shopu má Bonami také sedm kamenných prodejen, ve kterých si můžete produkty prohlédnout a zakoupit.
V době, kdy se e-commerce setkává s řadou výzev, Bonami hledá mnoho zajímavých rolí, které můžete najít níže.
Biano
Ve vyhledávači nábytku neustále vyvíjí a zdokonalují funkce, díky kterým můžete na Bianu jednoduše a chytře nakoupit. Biano integruje více než tři tisíce e-shopů a společnost působí na sedmi trzích.
V Bianu neustále hledají nové kolegy a kolegyně do svých řad a aktuálně je nejvíce pálí role sales specialisty pro řecký trh.
Nenašli jste pozici přesně pro sebe?
Prolistujte sekci Kariéra nebo projděte přímo kariérní stránky jednotlivých firem, kde najdete další pozice: Behavera, Biano, Boataround, Bonami, Campiri, Confirmo, Coinmate, Displate, Donio, Driveto, GLAMI, Grason, Knihobot, Meriton, Nelisa, Qerko, Reas, Rohlík, Rossum, Sense Arena, Scuk, Septim, StartupJobs, Terap.io, UlovDomov, VOS, Wavepaths
Nebo napište autorce tohoto článku na marketa.parizek@miton.cz
Sdílet článek
Eva Kuttichová se k longevity dostala přes biohacking a téma dlouhověkosti ji chytilo natolik, že spoluzaložila startup Macromo. Ten nedávno dostal investici od TCF, fondu Tomáše Čupra. Jaké jsou současné trendy v longevity? Jaký má názor na amerického podnikatele Bryana Johnsona? A co všechno v Macromo dokáží testovat a měřit?
(tisková zpráva) Do české gastronomie vstupuje nová značka, která ale zaštiťuje řadu už zavedených projektů. Pod názvem Piano vzniká skupina technologických firem, do níž patří třeba oblíbený startup Qerko nebo renomovaný pokladní systém Septim. Všechny projekty, které značka Piano zastřešuje, patří do portfolia investiční skupiny Miton.
Oba mají blízko k AI, každý ale z jiného úhlu. Zatímco Stanislav Fort je AI výzkumník, který prošel Google DeepMind i Anthropicem, a nyní je zakladatelem AI startupu, Kristina Fort se zabývá umělou inteligencí z pohledu governance a regulace. Jaký je rozdíl mezi Anthropicem a OpenAI? Proč se tak málo mluví o obecné umělé inteligenci? A proč musí být regulace AI flexibilní?