Michala Gregorová
Při svém vstupu na trhu vzbudila Elonga dost pozornosti. Startup během měsíce vyprodal sklad a aktuálně se na zařízení čeká 1-2 měsíce.
Produkt kombinující snímač a appku vám díky měření variability srdeční frekvence dokáže doporučit, jak se máte ten den hýbat, abyste tím co nejvíce prospěli svému zdraví. Taky se ptáte, jaký je rozdíl mezi Elonga na jedné straně a Garminem, Ōurou či Whoopem na straně druhé? A jak se to stalo, že měla Elonga tak úspěšný vstup na trh?
Poslechněte si povídání s CEO Vojtou Hlavenkou. Ambice je jasná - uspět globálně, přičemž longevity je esem, které si tým nechává v rukávu.
Pak si ještě poslechněte
Přehrajete také na:Sdílet článek
(tisková zpráva) DeepScout je projekt zkušeného foundera Jana Mittnera a Mitonu, který do “SimilarWebu pro e-commerce” investoval ještě před spuštěním. E-shopy díky němu mohou získat data z trhu a od konkurence na jedno kliknutí, díky AI za zlomek nákladů, než bylo dosud možné. Příležitost nabídnout konkrétní byznysová doporučení nad velkými daty platforma DeepScout vidí i v dalších oblastech.
Společné večeře jsou dost dobrá příležitost si uvědomit, do kolika různých oblastí portfolio Mitonu zasahuje. Zvlášť pak při prohlížení fotek, kde jsou lidi často zachycení v tematických skupinách.
Je úplně jedno, že je mu 20 roků. I kdyby byl Maty Boháček o generaci starší, stejně by to byl informačně natřískaný rozhovor. Kdo má šanci vyhrát aktuální AI závod? Jaké trendy jsou přeceněné (AI agenti), a co je naopak AI téma, které by si zasloužilo více pozornost? Jak se Matymu studuje na Stanfordu a co mu pomohlo se tam dostat?