HR okénko: Výběr nejzajímavějších otevřených pozic v našich firmách

HR okénko
HR okénko
Markéta Pařízek
1. 11. 2022
HR

Ve startupech se stále hiruje. Pokud máte chuť do změny, tady je několik vybraných pozic, které jsou aktuálně otevřené v našich portfoliových firmách. Více jich najdete v sekci Kariéra a hlavně na kariérních stránkách jednotlivých projektů - jejich seznam najdete na konci článku.

Knihobot

Knihobot dává knihám druhý život. Umožňuje lidem nakupovat a prodávat knihy na jednom místě a tím šetřit jak životní prostředí, tak i peněženku. Loni meziročně zvýšil svůj obrat zhruba čtyřnásobně z 18 na 76 milionů korun a v násobném růstu pokračuje i letos. 

Kvůli rychlému růstu potřebují do týmu seniorního finančního kontrolera s dobrodružnou povahou, který položí základy finančního oddělení a nastaví jeho chod.

Knihobot HR

Miton

I v Miton týmu máme otevřenou pozici. Aktuálně hledáme talentovaného a samostatného kolegu/kolegyni, kteří by doplnili náš dvoučlenný analytický tým. Někoho, kdo by pomohl s identifikací nových příležitostí a kdo je přirozeně zvědavý na nové trendy. Více informací tady.

Miton HR

Scuk

Scuk je největší online farmářský trh, s vizí udělat kvalitní potraviny a výrobky od menších lokálních pěstitelů a výrobců dostupné pro každého. Aby lokální farmáře a výrobce mohli podpořit co nejvíc, hledají senior full-stack developera.

Scuk HR

Bonami

Loňský rok byl pro miliardový e-shop s nábytkem, podobně jako i pro celou českou e-commerce, jízdou na horské dráze. I přesto ale zvládli expanzi do dalších čtyř zemí a otevření nové, již deváté, kamenné prodejny. Letos se chce Bonami mimo jiné zaměřit na vertikální integraci a mít tak pod větší kontrolou jak dopravu, tak samotné produkty. I z toho důvodu nyní hledají posily do svého vývojářského týmu.

Bonami HR

Qerko

Qerko dělá z vaší návštěvy restaurace o hodně příjemnější zážitek. Pro placení už nemusíte shánět obsluhu, stačí naskenovat QR kód na stole. I Qerko roste jako z vody, používají ho stovky tisíc lidí a tisíce podniků, jenže to je pořád jen začátek. Proto hledají Sales managera, která by jim pomohl s dalším růstem.

Qerko HR

GLAMI

​​Módní vyhledávač má přehled o 15 milionů produktů od více než 25 tisíc značek. Glami se po devíti letech od založení stalo miliardovým hráčem a loni v tržbách vyrostlo o více než čtyřicet procent. Neustávají ve svém růstu a aktuálně hledají kolegy do svého vývojářského týmu.

GLAMI HR

Nenašli jste pozici přesně pro sebe?

Prolistujte sekci Kariéra nebo projděte přímo kariérní stránky jednotlivých firem, kde najdete další pozice: Behavera, Biano, Boataround, Bonami, Campiri, Confirmo, Coinmate, Displate, Donio, Driveto, GLAMI, Grason, Knihobot, Meriton, Nelisa, Qerko, Reas, Rohlík, Rossum, Sense Arena, Scuk, Septim, StartupJobs, Uget, Terap.io, UlovDomov, VOS, Wavepaths

Nebo napište autorce tohoto článku na marketa.parizek@miton.cz

Sdílet článek