HR okénko: Výběr nejzajímavějších otevřených pozic v našich firmách

HR okénko
HR okénko
Markéta Nováková
10. 5. 2022
HR

I přes rozkolísanou situaci snad na všech trzích mají naše projekty otevřeno mnoho pozic. Pokud tedy uvažujete o změně, nemusíte se bát, že by na to byla špatná doba. Do článku jsme vybrali pár nejzajímavějších pozic. Desítky dalších najdete v sekci Kariéra a hlavně na kariérních webech jednotlivých firem.

Chainkeepers

Chainkeepers jsou jedním z našich projektů v Miton C, jenž se zaměřuje na investice v oblasti we3 a krypta. Jejich heslo jsou svobodné programovatelné finance dostupné všem, proto se v Chainkeepers snaží o rozvoj DeFi. Právě do svých řad hledají tyto role:

CHAINKEEPERS

Pokud vás krypto svět baví, ale u Chainkeepers jste nenalezli roli, jež by vám pasovala, poslechněte si náš podcast, konkrétně epizodu "Kudy do krypta". V rozhovoru s Karlem Zhengem z Miton C se dozvíte, že web3 je otevřený všem, nejen technicky zaměřeným lidem.

Karel v Cinkátku

Rossum

AI hvězda v našem portfoliu, která má našlápnuto stát se dalším českých jednorožcem. V Rossumu stále hledají nové kolegy a otevřených pozic mají hodně, co je teď ale opravdu trápí, je role Frontend Engineer. Pokud tedy znáte Typescript a React, určitě Rossumu pošlete svoje CV nebo Linkedin.

Všechny pozice, které Rossum aktuálně obsazuje, najdete zde.

rossum

Bonami

Devět zemí, miliardové tržby a fajn tým. V karlínských designových kancelářích Bonami pracuje 140 lidí, kteří nabízejí svým 3,5 milionům uživatelů desetitisíce produktů. Právě potřebují doplnit svůj BI tým o seniorního analytika, který by jim pomohl jejich práci s daty ještě zefektivnit.

Všechny pozice, které Bonami aktuálně obsazuje, najdete zde.

Bonami

Glami

Glami je vyhledávač módy, který z objevování a nakupování dělá příjemnější zážitek. Těšit se můžete na mezinárodní tým v krásných karlínských a libereckých kancelářích. Glami je součástí e-commerce části Mitonu, která se soustředí na Product Discovery. Aktuálně potřebují tyto kolegy:

Všechny pozice, které Glami aktuálně obsazuje, najdete zde.

Glami

Behavera

Behavera vyvíjí nástroje pro měření kompetencí a potřeb zaměstnanců. Právě v analýzách a diagnostických metodách je těžiště činnosti Behavery, která vidí velký potenciál v práci s daty v oblasti lidských zdrojů. Těch je sice dost, podle Behavery se ale nevyužívají tak, jak by se využívat mohly.

V současné době hledají posilu do svého vývojového týmu, a to konkrétně na roli Senior Frontend Engineer.

Behavera

Ulovdomov

Služby UlovDomov zjednodušují život pronajímatelům nemovitostí i těm, kteří si bydlení hledají. Majitelům zajišťuje veškerý servis spojený s pronájmy, od inzerce až po převzetí všech rizik.

Do manažerského týmu hledá UlovDomov produktového manažera (Brno), který bude posouvat jak interní systém, tak i nové produkty, které firma přináší na trh.

Všechny pozice, které UlovDomov aktuálně obsazuje, najdete zde.

Stále nevíte? Prolistujte sekci Kariéra vč. kariérních stránek jednotlivých firem. Nebo napište autorce tohoto článku.

Sdílet článek