HR okénko: Výběr nejzajímavějších otevřených pozic v našich firmách

HR okénko
HR okénko
Markéta Nováková
12. 7. 2022
HR

I přes rozkolísanou situaci snad na všech trzích mají naše projekty otevřeno mnoho pozic. Pokud uvažujete o změně, nemusíte se bát, že by na to byla špatná doba. Do článku jsme vybrali pár nejzajímavějších pozic. Desítky dalších najdete v sekci Kariéra a hlavně na kariérních webech jednotlivých firem.

Biano

Biano zpříjemňuje nákup nábytku online a přesouvá jej do 21. století. Biano aktuálně využívá přes tisíc e-shopů, které přes něj nabízí více než šest milionů produktů. Pro pohodlný výběr v Bianu neustále pracují na vývoji nových funkcionalit, které využívající technologii strojového učení a umělé inteligence.

Biano je dnes v 7 zemích (CZ, SK, NL, RO, BR, HU, PT) a .hledá kolegu/kolegyni na klíčovou pozici Head of Business development.

Biano

Bonami

Již devět let je Bonami místem pro inspiraci a nákup nábytku. Aktuálně Bonami prochází transformací, s níž souvisí kompletní předělání webu, zajištění interních procesů i skladových systémů. Z toho důvodu aktuálně hledají posily do svého vývojového týmu, a to konkrétně role jak pro frontend, tak i backend.

Bonami

Glami

"Vyhledávač módy, který zjednodušuje a zpříjemňuje objevování a nakupování módy". Pokud si chcete lépe představit, jakou sílu jíž Glami má, tak stačí zmínit, že agreguje 15 milionů produktů od více než 25 tisíc značek. 

Do svého mezinárodního týmu v Praze hledají kolegu na pozici Senior Search Advertising Manager.

Drtivá většina jejich vývojového týmu působí v Liberci a i tam hledají. Určitě se ale s týmem Glami lze dohodnout i na remote spolupráci odkudkoliv.

Glami

Reas

Reas má za cíl zpřehlednit složitý svět prodejů a nákupů nemovitostí. Projektu se podařilo vytvořit ekosystém služeb, které mají na realitní trh přinést transparentnost a jsou silně založeny na datech. Rozhodování na základě dat je obecně velmi výrazným znakem firemní kultury v Reasu, a pokud ti takový způsob přemýšlení vyhovuje, tak jim určitě neváhej napsat.

V současné době hledají posilu do klíčové role Head of Digital Marketing.

Reas

Behavera

Spokojenost zaměstnanců a efektivita je pro nás téma napříč portfoliem. I to je jeden z důvodů naší investice do společnosti Behavera, která vyvíjí nástroje a metody pro měření kompetencí a potřeb lidí. 

Právě je pálí role v business developmentu a hledají kolegu/kolegyni na pozici Sales Development Rep.

Behavera

Ulovdomov

Další projekt v našem portfoliu, jenž se snaží změnit realitní trh, je Ulovdomov. Konkrétně majitelům zajišťuje veškerý servis spojený s pronájmy, od inzerce až po převzetí všech rizik. Pečují již o více než 1300 bytů a přes 3000 podnájemníků díky nim našlo domov. Protože se snaží svou platformu neustále vylepšovat, tak aktuálně hledají kolegu React developera.

Ulovdomov

Stále nevíte? Prolistujte sekci Kariéra vč. kariérních stránek jednotlivých firem. Nebo napište autorce tohoto článku.

Sdílet článek