Veronica Hrozová
Jeden z benefitů našich karlínských kanceláří je možnost brát si svého čtyřnohého parťáka s sebou do práce. (Stejnou politiku vyznávají téměř všechny firmy z našeho portfolia.) Kolik jich tu vlastně máme? Vychází to na jednoho psa na 6 lidských kolegů (pokud je přítomno všech 18 psů, což se ještě nestalo), a to už je slušná canisterapie. Ostatně přesvědčete se sami na videu a fotkách v článku.
Tak co, už si je pamatuje podle jména? Paměť vám procvičí následující fotky.
Emma (Glami). Kdyby neměla na svém obojku rolničku, ani byste nevěděli, že tu je.
Jamie (Glami) je sice nejmenší člen tlupy, ale nenechte se oklamat, všemu tady velí právě on.
Ourson a Amálka (Glami). Tuto dámu u nás vídáme sice jen málo, ale když už je v kanceláři, jistě ji díky její výšce nepřehlédnete. Ourson je tu s námi naopak každý den, vždy v patách svému páníčkovi Tomášovi.
Lilly (Sense Arena). Stejně jako její páníček se ráda honí za pukem.
Zara (Biano) a Pluto (Glami). Zara je především slečna co si ráda hraje. A Pluto je zvídavá liška, co se tajně vydává za psa.
Meeting s Aryou a Jamiem (Glami)
Po meetingu je čas na venčení v zahradě u kanceláří.
3..2..1.. póza!
A ještě jedna s páníčky
Protože během photoshootingu nebyli přítomni všichni naši chlupáči, dáváme vám možnost poznat je postupně všechny na našem Instagramu @mitonfamily pod hashtagem #DogsofMiton.
Přidejte se k nám a poznejte osobně naše maskoty. Nebo ještě lépe přiveďte s sebou nového člena do naší smečky. Hledejte volné pozice v Glami, Bianu, Drivetu nebo Sense Areně na miton.cz/kariera 🐾
Sdílet článek
Letošní letní founders dinner byla barová a proběhla ve Forbíně. Venkovní party letos uděláme až na podzim, až budeme slavit 25 let.
Volání bylo vyslyšeno. Na konci června prošla sněmovnou úprava, která do české legislativy od 1.1.2026 zavádí úpravu ESOPů – zaměstnaneckých opčních programů, která by mohla být pro startupy použitelná. Co všechno úprava obnáší? Na to nám odpověděl Lukáš Konečný z Y Soft Ventures, který má na změně a její podobě zásadní podíl.
Eva Kuttichová se k longevity dostala přes biohacking a téma dlouhověkosti ji chytilo natolik, že spoluzaložila startup Macromo. Ten nedávno dostal investici od TCF, fondu Tomáše Čupra. Jaké jsou současné trendy v longevity? Jaký má názor na amerického podnikatele Bryana Johnsona? A co všechno v Macromo dokáží testovat a měřit?