HR okénko: Aktuální výběr volných pozic v našich firmách

Lidé v kanceláři
Lidé v kanceláři
Veronica Hrozová
15. 4. 2021
HR

V našich firmách se i letos hledají lidé ve velkém. Pokud tedy zvažujete změnu, i v téhle nejisté době to může být dobrý nápad. Tady je shrnutí vybraných volných pozic, které by vás mohly zaujmout.

Biano

Chytrý nákup nábytku a dekorací, to je Biano. Čekají na vás nejen dog friendly kanceláře v Karlíně, ale hlavně skvělý tým.

okénko Biano

Graphic designer

Biano hledá designera/ku, který/á už tvořil/a grafické materiály pro online projekt a zároveň se dokáže naladit na již existující vizuální identitu. Nejčastěji budete pracovat na bannerech pro sociální sítě, s ilustrací, animacemi a videem.

HTML/CSS coder with JavaScript

Jako front-end kodér bude vaší hlavní odpovědností překládat design a wireframes do šablon HTML a šablon stylů, ale také připravování šablon e-mailů a newsletterů. Významnou částí bude hledat způsoby, jak optimalizovat výkon aplikace Biano v prohlížečích.

Všechny vypsané pozice v Bianu najdete zde.

Bonami

V karlínských designových kancelářích pracuje 140 lidí, kteří nabízejí svým 3,5 milionům uživatelů desetitisíce produktů od více než 1 200 světových značek.

Bonami Cocuma

Performance Marketing Specialist with Hungarian

What is going to be your main task? Develop and implement strong advertising strategy across channels and platforms (Adwords, Aggregators, FB Business Manager, Google Analytics) and external partners and other techniques to drive traffic to company pages and generate interest in company products and services in the HU area.

Všechny vypsané pozice v Bonami najdete zde.

GLAMI

GLAMI je vyhledávač módy který z objevování a nakupování dělá příjemnější zážitek. V současné době inspiruje více než 30 milionů nakupujících měsíčně v 17 zemích. Posláním GLAMI je shromažďovat a organizovat veškerou módu na jednom místě. V GLAMI se můžete těšit na mezinárodní a diverzní tým v krásných karlínských a libereckých kancelářích.

okénko Glami


Senior Paid Search Specialist

Budete vést a inspirovat manažery GLAMI PPC týmu s cílem pozvednout růst paid search advertising programů. Ideální člověk pro tuto roli má zkušenosti v SEM a e-commerce.

Senior PHP Developer

Hledají se seniorní PHP vývojaři, kteří pomohou vybudovat nový pražský dev tým. Pokud věříte v technologii a neustále posouváte (nejen své) hranice, můžete to být právě vy velkým přínosem pro sehraný tým v Praze a Liberci.

Všechny vypsané pozice v GLAMI najdete zde.

Qerko

Mobilní aplikace Qerko představuje budoucnost placení v restauraci, bistru či kavárně. Bez nutnosti volat obsluhu a čekat, než se na vás dostane řada...během pár vteřin zaplatíte účet a můžete jít. A nebo si objednat a zaplatit jídlo předem a pak si jen zajít k okénku.

Marketing Manager

Převezmete všechny marketingové aktivity a pomůžete posunout Qerko dál. Na starosti budete mít online i offline B2B & B2C marketing Qerka, jak po stránce strategické, tak exekutivní. Sociální sítě, web, e-mailing, PPC kampaně.

Všechny vypsané v Qerku pozice najdete zde.

Rossum

Rossum je rychle rostoucí společnost zaměřující se na využití AI. Každý den stráví lidé po celém světě neskutečně mnoho času pouhým přepisováním informací z faktur. Rossum vyvíjí nástroj, který umí číst dokumenty a osvobodí tím miliony lidí od podobné nudné a repetitivní práce.

Frontend engineer

Stavíte modulární, opakovaně použitelný a rozšiřitelný kód? Dobře rozumíte principům funkčního programování a máte zkušenosti s TypeScript, React.js, RxJS, Immutable.js? Pak by to mohla být pozice přesně pro vás!

Senior Python developer / Mentor

Vaším úkolem na této pozici je být špičkou v našich technologických schopnostech, což zahrnuje navrhování nových návrhových vzorů, experimentování s novými technologiemi a zavádění inovativních řešení. Druhou částí je o sdílení vašich znalostí s vašimi kolegy programátory prostřednictvím revizí kódu, relací párového programování, designových relací a dalších.

Všechny vypsané pozice v Rossumu najdete zde.

Scuk

Ve Scuku mají vizi světa, kde jsou kvalitní potraviny a výrobky od menších lokálních pěstitelů a výrobců dostupné každému. Komunitní farmářské tržiště, které kromě dostupnosti kvalitních potravin chce také podpořit lokální ekonomiku.

Scuk okénko

Senior PHP • Symfony • JavaScript • React developer/ka

V nejbližší době jsou před dev týmem Scuku výzvy, například optimalizace homepage, úpravy skladové aplikace, zrychlení doručení zboží zákazníkům, možnost vytvářet inspirační kampaně pro podporu prodeje a udělování recenzí. Co kdybyste se na tom podíleli i vy?

Všechny vypsané pozice ve Scuku najdete zde.


UlovDomov.cz

Služby UlovDomov zjednodušují život pronajímatelům nemovitostí i těm, kteří si bydlení hledají. Majitelům zajišťuje veškerý servis spojený s pronájmy, od inzerce až po převzetí všech rizik – pečují již o více než 1 300 bytů a přes 3 000 podnájemníků díky nim našlo domov.


Specialista péče o klienty (Brno)

Budete vstupní branou pro stávající i potenciální klienty a stanete se první pomocnou rukou při řešení jejich dotazů a požadavků. Kromě klientů budete také v kontaktu s kolegy z dalších oddělení. Čeká vás různorodá práce, která rozhodně není monotónní.


Všechny vypsané pozice v UlovDomov.cz najdete zde.


VOS

VOS.health je appka, díky které nejnovější technologie pomáhají posilovat vaši mysl. Jejich cílem je poskytnout uživatelům nástroj ke zlepšení kvality života a duševního zdraví. Těšit se můžete na 10 členný tým, se kterým budtee společně měnit svět digitálního well-being.


iOS vývojař

VOS.health  aktuálně využívá přes 90.000 uživatelů po celém světe. Pomoz VOSu růst a dovést v letošním roce aplikaci k 1.000.000 uživatelům. V týmu na tebe čekají další dva iOS vývojáři. Stack- iOS  #Swift #MVVM #RxSwift #ReactiveCocoa.

Všechny vypsané pozice VOS.health najdete zde.


I když nemáme aktuálně otevřenou pozici, která by vám seděla, neznamená to, že vás nepotřebujeme. V Mitonu neustále hledáme nové talenty, se kterými budeme moct podniknout něco nového a zajímavého. Ozvěte se nám.

Nebo si projděte kariérní stránky jednotlivých firem, najdete na nich další pozice: Displate, Donio, Driveto, GoOut, Grason, Meriton, Reas, Rohlík, StartupJobs, Terap.io, Twisto

Sdílet článek