HR okénko: Aktuální výběr volných pozic v našich firmách

Lidé v kanceláři
Lidé v kanceláři
Veronica Hrozová
10. 3. 2021
HR

V našich firmách se i letos hledají lidé ve velkém. Pokud tedy zvažujete změnu, i v téhle nejisté době to může být dobrý nápad. Tady je shrnutí vybraných volných pozic, které by vás mohly zaujmout.

Biano

Chytrý nákup nábytku a dekorací, to je Biano. Čekají na vás nejen dog friendly kanceláře v Karlíně, ale hlavně skvělý tým. 

okénko Biano

Account Specialist pro CZ trh

Biano hledá posilu pro český trh, která pomůže budovat partnerské vztahy s klienty. Budete se starat o stávající partnery, pracovat na budování partnerství a věnovat se retenci. Je to hodně o komunikaci - telefony, maily budou na denním pořádku.

HTML/CSS coder with JavaScript

Jako front-end kodér bude vaší hlavní odpovědností překládat design a wireframes do šablon HTML a šablon stylů, ale také připravování šablon e-mailů a newsletterů. Významnou částí bude hledat způsoby, jak optimalizovat výkon aplikace Biano v prohlížečích.

Všechny vypsané pozice v Bianu najdete zde.

Bonami

V karlínských designových kancelářích pracuje 140 lidí, kteří nabízejí svým 3,5 milionům uživatelů desetitisíce produktů od více než 1 200 světových značek.

Transport Specialist

Do Supply Chain týmu hledají posilu v podobě šikovného člověka, který dokáže svými zkušenostmi pomoci s organizováním přepravy produktů od dodavatelů do skladu. Díky vám tak zákazníci obdrží své originální kousky z celého světa v pořádku a včas.

Všechny vypsané pozice v Bonami najdete zde.

Driveto

Driveto se snaží pokořit všechny mýty o tom, že pořídit si nové auto je zdlouhavé a plné nepříjemných překážek. Nabízí pohodovou atmosféru a možnost obdivovat každý den jiná auta.

Customer Care Manager

V Drivetu hledají parťáka/parťačku se zápalem, analytickým a kreativním myšlením. Vaším motorem jsou spokojení zákazníci, pro které máte zmapovanou cestu od A do Z, umíte řídit tým, hledat a vymýšlet ty správné zlepšováky.

Všechny vypsané pozice v Drivetu najdete zde.

GLAMI

GLAMI je vyhledávač módy který z objevování a nakupování dělá příjemnější zážitek. V současné době inspiruje více než 30 milionů nakupujících měsíčně v 17 zemích. Posláním GLAMI je shromažďovat a organizovat veškerou módu na jednom místě. V GLAMI se můžete těšit na mezinárodní a diverzní tým v krásných karlínských a libereckých kancelářích.

okénko Glami

B2B Product Owner

Zkušený E-Commerce Product Owner, který převezme ownership GLAMI B2B. Dostanete na starost celou B2B produktovou roadmapu a stanete se interním ambasadorem B2B produktu.

Senior PHP Developer

Hledají se seniorní PHP vývojaři, kteří pomohou vybudovat nový pražský dev tým. Pokud věříte v technologii a neustále posouváte (nejen své) hranice, můžete to být právě vy velkým přínosem pro sehraný tým v Praze a Liberci.

Všechny vypsané pozice v GLAMI najdete zde.

Reas

Start-up, který mění svět realit. Plánují zlepšit zákaznickou zkušenost a z netransparentní a složité realitní transakce udělat záležitost pár kliknutí myší.

Performance Marketing Manager

V Reasu hledají marketingového profíka, který bude pomáhat dostávat jejich produkty k uživatelům. Mají kvalitní, zajímavý obsah a vaší rolí bude pomocí správy nejrůznějších reklamních nástrojů zajistit, že se o něm dozví správná cílová skupina.

Všechny vypsané pozice v Reasu najdete zde.

Rohlík

Rohlík bojuje za lepší jídlo a vytváří službu, která mění způsob, jakým lidé žijí a stravují se. Staňte se součástí firmy, která nenásleduje trendy, ale vytváří je.

Business Process Manager

Hlavním cílem je vývoj a údržba řádné, uživatelsky přívětivé a konzistentní dokumentace dostupné pro celou Rohlik Group. Jedná se o jedinečnou příležitost naučit se, jak skvělá společnost funguje, a pomoci jí v dalším mezinárodním růstu.

Všechny vypsané pozice v Rohlíku najdete zde.

Rossum

Rossum je rychle rostoucí společnost zaměřující se na využití AI. Každý den stráví lidé po celém světě neskutečně mnoho času pouhým přepisováním informací z faktur. Rossum vyvíjí nástroj, který umí číst dokumenty a osvobodí tím miliony lidí od podobné nudné a repetitivní práce. 

Product Manager

Nově postavený Product dev tým hledá kolegu. Hlavním cílem je udržet produkt v úzkém kontaktu s růstem firmy a vytvářet produktové features, které v ideálním případě uspokojí potřeby současných i budoucích zákazníků.

Technical Writer

Vaším hlavním posláním bude psát a udržovat veřejnou produktovou dokumentaci pro uživatele, vývojáře a integrátory Rossumu. Naučíte se vše o produktu a to pak zanesete do dokumentace.

Všechny vypsané pozice v Rossumu najdete zde.

Scuk

Ve Scuku mají vizi světa, kde jsou kvalitní potraviny a výrobky od menších lokálních pěstitelů a výrobců dostupné každému. Komunitní farmářské tržiště, které kromě dostupnosti kvalitních potravin chce také podpořit lokální ekonomiku. 

Head of Customer Experience

Scuk je prozákaznicky orientovaná firma se silným potenciálem stát se lovebrandem. Mají boží zákaznickou péči a své zákazníky lákají na kvalitní produkt a službu. A nyní hledají někoho, kdo toto vše pomůže posunout ještě dál.

Senior PHP • Symfony • JavaScript • React developer/ka

V nejbližší době jsou před dev týmem Scuku výzvy, například optimalizace homepage, úpravy skladové aplikace, zrychlení doručení zboží zákazníkům, možnost vytvářet inspirační kampaně pro podporu prodeje a udělování recenzí. Co kdybyste se na tom podíleli i vy?

Všechny vypsané pozice ve Scuku najdete zde.

Sense Arena

Sense Arena, založená v hokejem poblázněné České republice, je SaaS projektem navrženým ke zlepšení Hockey Sense (Hockey IQ) využitím technologie virtuální reality pro Brain Training. Kde jinde než v Karlíně najdete kluziště uprostřed kanceláře?

okénko SA

Marketing Manager - Social Media and Digital Communication

Budete zodpovědný/á za tvorbu a realizaci strategie digitální komunikace a taktických měsíčních plánů pro trhy - USA, CAN, CZE, SVK, GER, SUI, AUT, FIN, SWE atd. Digitální komunikační mix zahrnuje sociální média, PPC kampaně, influencer marketing, newsletter marketing a speciální profesionální on-line média.

Unity 3D Developer for VR app

Pro virtuální svět nyní Sense Arena potřebuje kolegu z masa a kostí, který rozšíří jejich vývojový tým čtyř Unity developerů. Vaším úkolem bude: Vyvíjet řešení pro širokou škálu oblastí. Věnovat se navrhování hokejových interactivních 3D sportovních cvičení a herních principů. Neustále zlepšovat jejich technologie.

Terap.io

Terap.io je webová appka, která umožňuje terapii online. Už několik let propojuje psychoterapeuty s koncovými zákazníky, a nově dodávají péči o duševní zdraví i do firem.

B2B sales/account manager/ka

Vaší misí Account Managera bude přispívat k osvětě ve firmách, aby zaměstnavatelé přestali opomínat duševní pohodu svých zaměstnanců. Proto bude vaší rolí vyhledávat nové obchodní příležitosti, spolupracovat se zástupci firem, ať už to jsou stakeholdeři, teamleadeři anebo HR, a dotahovat objednávky B2B produktů.

Ozvat se můžete přímo founderovi Terap.io Chádímu na: chadi@terap.io

Sdílet článek