Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

David Špinar

David_Spinar.jpg

David Špinar je CEO Mitonu. Má na starosti koordinaci centrálního Miton týmu s cílem zajistit, aby Miton naplňoval svoji misi být ve svých firmách aktivním akcionářem s přidanou hodnotou. Kromě toho také osobně zaštiťuje téma marketingu, kde úročí své mnohaleté zkušenosti s online marketingem.

David má za sebou téměř 20 let v internetovém byznysu a marketingu. Založil a několik let vedl agenturu Dobrý web, poté společně s třemi dalšími společníky (mimo jiné i s Vaškem Štruplem, partnerem Mitonu) založil a mnoho let stál v čele největší české online agentury H1.cz. S agenturním světem se rozloučil v roce 2014 poté, co agenturu koupil mediální koncern GroupM/WPP.

Pak nastoupil do Google Česká republika, kde jako Head of Performance dva roky řídil obchodní tým pracující pro největší české a slovenské inzerenty se zaměřením na výkonnostní marketing a programmatický nákup reklamy.
S Googlem se rozloučil na podzim roku 2016 a stal se CEO skupiny Miton.

Kromě internetového marketingu je Davidovou vášní také jeho rodinná farma v Mysleticích, kde spolu s manželkou Lucií a dvěma dětmi chová vzácné plemeno Shirských koní, a je také aktivním sportovním lukostřelcem.

Twitter
LinkedIn
E-mail: david.spinar@miton.cz