Reas
Portál propojující kvalitní makléře se seriózními zájemci o prodej nemovitostí

V Mitonu nás zajímají projekty, které díky technologiím zlepšují život zákazníkům a nastolují nové pořádky v oblastech, které tradičně nejsou pro lidi příliš přátelské či přehledné. Vizí Reasu je digitalizovat celý proces prodeje nemovitosti a postarat se o to, že klient byt či dům prodá za tu nejlepší možnou cenu.

Reas v číslech

Stovky
prodaných nemovitostí
0,5
mld. Kč
je jejich celková hodnota
10
mil. Kč
investice od Mitonu

Kromě doporučení spolehlivého makléře má Reas pro klienta další zásadní přínos. Díky informacích o skutečných prodejních cenách a jejich inteligentnímu strojovému zpracování umíme poznat, za jakou cenu je možné nemovitost prodat.

Realitní transakci zbavujeme balastu. Umíme nejen doporučit ověřeného, spolehlivého a pro individuální potřeby vhodného makléře. Díky inteligentnímu strojovému zpracování informací o skutečných prodejních cenách zvládneme klientovi také poradit, za jakou cenu je možné nemovitost prodat. Chceme docílit toho, že bude pro každého prodej bytu či domu bezpečný, snadný a bez stresu. A pracujeme na tom, abychom to všechno digitalizovali.  

Michal Makoš a Hynek Husník
spoluzakladatelé Reasu
Reas
Klientům poskytujeme férovost, transparentnost a klid – tedy to, co dnes realitní trh postrádá.

Kdo se o projekt Reas za Miton stará

Jak šel čas s Reas

02/2018
Spuštění Reas.cz
02/2018
Spuštění Reas.cz
05/2019
Zprostředkované prodeje za víc než 1 miliardu Kč. Vstup Mitonu.
05/2019
Zprostředkované prodeje za víc než 1 miliardu Kč. Vstup Mitonu.
07/2019
20+ lidí v týmu
07/2019
20+ lidí v týmu
?
?
...
Nahrávám...

Jak prodat byt na první dobrou

Michala Gregorová
14. 5. 2019

Nejen pronajímání bytu je dřina. Stejně složité bývá nemovitost dobře prodat. Jistě, můžete si najmout makléře a ten se o vše postará. Jenže jak poznáte spolehlivého? A jak víte, že jím navrhovaná cena je ta nejlepší? Těžko. Zjednodušit celý prodej bytu či domu a postupně ho celý digitalizovat chce český projekt Reas, do kterého jsme se rozhodli investovat 10 miliónů korun.