Reas
Portál pro online nákup a prodej nemovitostí

V Mitonu nás zajímají projekty, které díky technologiím zlepšují život zákazníkům a nastolují nové pořádky v oblastech, které tradičně nejsou pro lidi příliš přátelské či přehledné. Vizí Reasu je razantně zpříjemnit celý proces nákupu a prodeje nemovitosti a postarat se o to, aby klient obdržel službu na míru s tou největší přidanou hodnotou.

Reas v číslech

3
miliardy
objem uskutečněných transakcí
100
+
zaměstnanců a spolupracovníků
10
mil. Kč
investice od Mitonu

Kromě služeb spojených s prodejem nemovitosti, jako je Okamžitá platba nebo doporučení prověřených makléřů na míru, disponuje Reas unikátním datovým know-how, na základě kterého provozuje platformy Atlas cen, realitní report Ceny bytů nebo online odhad nemovitosti. Snaží se tak o co největší transparentnost trhu s nemovitostmi, největší flexibilitu a řešení na míru v každém kroku realitní transakce.

Realitní transakci zbavujeme balastu. Umíme nejen doporučit ověřeného, spolehlivého a pro individuální potřeby vhodného makléře. Na základě největší databáze přímých kupců, kterou disponujeme, můžeme klientům nabídnout také unikátní Okamžitou platbu za nemovitost, se kterou se vyhnou všem problémům tradičního prodeje. A díky inteligentnímu strojovému zpracování informací o skutečných prodejních cenách zvládneme klientovi také poradit, jakou má jeho nemovitost hodnotu. Chceme docílit toho, že bude pro každého prodej bytu či domu bezstarostný, rychlý a jednoduchý.

Michal Makoš a Hynek Husník
spoluzakladatelé Reasu
Reas
Klientům poskytujeme férovost, transparentnost a klid – tedy to, co dnes realitní trh postrádá.

Kdo se o projekt Reas za Miton stará

Jak šel čas s Reas

02/2018
Spuštění Reas.cz
02/2018
Spuštění Reas.cz
05/2019
Zprostředkované prodeje za víc než 1 miliardu Kč. Vstup Mitonu.
05/2019
Zprostředkované prodeje za víc než 1 miliardu Kč. Vstup Mitonu.
07/2019
20+ lidí v týmu
07/2019
20+ lidí v týmu
8/2020
Nový produkt - Okamžitá platba za nemovitost
8/2020
Nový produkt - Okamžitá platba za nemovitost
?
?
...
Nahrávám...

Jak prodat byt na první dobrou

Michala Gregorová
14. 5. 2019

Nejen pronajímání bytu je dřina. Stejně složité bývá nemovitost dobře prodat. Jistě, můžete si najmout makléře a ten se o vše postará. Jenže jak poznáte spolehlivého? A jak víte, že jím navrhovaná cena je ta nejlepší? Těžko. Zjednodušit celý prodej bytu či domu a postupně ho celý digitalizovat chce český projekt Reas, do kterého jsme se rozhodli investovat 10 miliónů korun.