Driveto
Flexibilní pronájem auta pro 21. století

Operativní leasing je v základu skvělý nástroj. Umožňuje jezdit v dobrém autě bez nutnosti ho koupit za spoustu peněz nebo za cenu velkého dluhu. Nicméně tento produkt bohužel zamrzl ve 20. století a zákazníci si v dnešní internetové době zaslouží řádově lepší služby a klientský přístup. Proto vzniklo Driveto a jeho Driveto Klub, který posunul operativní leasing na vyšší úroveň a umožňuje zákazníkům svobodu, flexibilitu a jednoduchost vyřízení.

Driveto v číslech

2500
prodaných aut
za 2 roky
700
klubových aut
v 2019
100+
nových zákazníků
každý měsíc

V Drivetu vědí, že je skvělá věc jezdit novým autem, o které se zákazník nemusí starat, draze ho kupovat ani ho vlastnit. Driveto Klub zákazníkům auto dodá během několika dní, a to pouze na základě občanky a řidičáku, vše se řeší online. Zákazník může auto kdykoliv vrátit, případně ho na základě životních potřeb vyměnit za jiné. A to vše za all-inclusive cenu bez jakýchkoliv dalších nákladů. 

Pro příznivce klasického modelu operativního leasingu má Driveto také řešení, když shromažďuje atraktivní nabídky operativního leasingu od ostatních poskytovatelů z celého trhu. Pro zákazníky je firma partnerem a poradcem při výběru auta i v průběhu celého procesu vyřízení.

Operativní leasing má své limity, které řeší Driveto Klub. Ten považuji za novou generaci operativního leasingu, protože zákazníkům dodává svobodu, jednoduchost vyřízení a je flexibilní pro jakoukoli životní změnu.

Adam Szabó
CEO Driveto
Driveto
Nabízíme lidem operativní leasing,
který nezamrzl v minulém století.

Kdo se o projekt Driveto za Miton stará

Jak šel čas s Driveto

05/2017
Spuštění Driveto jako agregátoru operativních leasingů
05/2017
Spuštění Driveto jako agregátoru operativních leasingů
07/2018
Překonána hranice 1000 prodaných aut
07/2018
Překonána hranice 1000 prodaných aut
10/2018
Spuštění Driveto Klubu
10/2018
Spuštění Driveto Klubu
2019
700 aut prodaných přes Driveto Klub
2019
700 aut prodaných přes Driveto Klub
?
?
...
Nahrávám...

Nové kanceláře jsou krásné a v Karlíně

Michala Gregorová
28. 11. 2018

Naše firmy mají společné dvě věci - rychlý růst a ambice za hranicemi ČR. K tomu potřebují prostředí, které láká nové posily do týmu a kde se lidé cítí dobře. Společné kanceláře umožnily spojit síly a takové prostředí vytvořit. V pražském Karlíně díky tomu sedí společně s Mitonem čtyři z našich firem a pracuje tu okolo 100 lidí.