Displate
Výrobce a prodejce designových kovových plakátů od umělců z celého světa

Home decor, marketplace, Direct2Consumer, vlastní výroba s unikátní technologií. Polský Displate ve svém business modelu kombinuje všechny tyto prvky a k tomu přidává globální působnost. To všechno jsou důvody, proč jsme se do Displate rozhodli investovat. Jde současně o naši další investici do “nakupování očima”. 

Displate v číslech

35
mil. dolarů
tržby v 2019
35
tisíc
umělců zde prodává své designy
800
tisíc
designů v nabídce
12
mil.
stromů vysazených za prodané plakáty

Displate je výrobce kovových “plakátů”, tzv. displatů. Ty jsou unikátní v několika ohledech. Zaprvé si je Displate sám vyrábí s použitím několika vlastních patentů. Na zeď se upevňují díky speciálním magnetům.

Zadruhé jde o originální designy, které na marketplace umisťují jednotliví nezávislí umělci z celého světa. Zákazník si vybere design a Displate se postará o výrobu dekorace a doručení, umělci pak vyplatí provizi. Dalším zdrojem designů jsou licence od takových jmen jako Marvel nebo Star Wars.

Na Displate nabízí své designy přes 35 tisíc nezávislých umělců z 86 zemí, celkově si zákazníci mohou vybírat z téměř 800 tisíc designů. Za každý prodaný displate je díky spolupráci s nadací Trees for the Future zasazen 1 strom - aktuální stav je 12 miliónů vysazených stromů.

Kdo se o projekt Displate za Miton stará

Jak šel čas s Displate

2013
Založení Displate
2013
Založení Displate
10/2018
Vstup Mitonu
10/2018
Vstup Mitonu
2018
Tržby 20 mil. dolarů
2018
Tržby 20 mil. dolarů
2019
Tržby 35 milionů dolarů
2019
Tržby 35 milionů dolarů
?
?

Naše další polské dobrodružství se jmenuje Displate

David Špinar
3. 10. 2018

Home decor, marketplace, Direct2Consumer, vlastní výroba s unikátní technologií. Polský Displate ve svém business modelu kombinuje všechny tyto prvky a k tomu přidává globální působnost. Na letošních plánových 20 mil. dolarů tržeb budou mít největší podíl zákazníci z USA. To všechno jsou důvody, proč jsme se do Displate rozhodli investovat.