Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Ulovdomov

Bez názvu.png

Společnost Ulovdomov.cz s.r.o. založili na začátku roku 2015 Tomáš Brychta a Martin Březina, jako reakci na současnou kritickou podobu nabídky nájemního bydlení v České republice. Vznikl tak první český portál, který svým návštěvníkům poskytuje přehlednou a ucelenou nabídku nemovitostí určených výhradně k pronájmu či ke spolubydlení. Vedle zájemců o bydlení slouží portál také pro pronajímatele, kterým přináší řadu užitečných funkcí, které pronájem jejich nemovitostí podstatně usnadní. Více informací je k dispozici na webu www.ulovdomov.cz.

Vedle inzertního portálu provozuje Ulovdomov.cz také službu IdeálníNájemce.cz, v rámci které společnost nabízí pronajímatelům veškerý servis spojený s pronájmem jejich nemovitostí, včetně převzetí všech rizik s tím spojených. Nejen že prostřednictvím všech dostupných informací ověří a vybere vhodného nájemce, ale také zaručí, že pronajímatel bude dostávat své nájemné pravidelně a včas, a to bez ohledu na obsazenost pronajatého bytu. Zároveň zařídí veškeré smluvní náležitosti, vyúčtování služeb či pojištění a v případě potřeby se postará také o případné kontroly, opravy a údržby bytu.