Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

1500x500.png

Twisto

twisto-screenshot.png

JE to nové a platí to za vás

Twisto je moderní platební aplikace, která platí za zákazníka jeho nákupy online a nově i složenky a faktury.

Twisto dokázalo, že placení může být jednoduché a může to být zábava. Za nákupy zákazník platí, až má zboží v rukou a chce si ho nechat - standardně za 14 dnů nebo si platbu si může odložit a zaplatí za 45 dnů. Platíte pořád postaru přes internetové bankovnictví? Svou příští platbu zaplaťte e-mailem nebo fotkou! Garantujeme, že vás to bude bavit.

Placení s Twistem je pohodlné a díky Twisto účtu má zákazník přehled nad všemi svými výdaji – nejen v počítači, ale i v mobilní aplikaci (pro iOS i Android).

Na začátku byla motivace být blízko lidem a zjednodušit každodenní platby.  Výsledkem toho je, že Twisto je fintech jednička v České republice.

Michal Šmída, zakladatel Twisto, se potkal s Mitonem prostřednictvím finanční skupiny Enern a byla to láska na první pohled. Od téhle chvíle Michal, tým a investoři pracují na naplnění společné vize: zjednodušovat platby pro každého.

Twisto existuje od října 2013. Za tři roky službu vyzkoušelo bezmála 150 tisíc klientů, kteří s ní zaplatili zboží v objemu stovek milionů korun. S Twistem zaznamenává skvělý ohlas, 97 % zákazníků je s Twisto službami opravdu spokojených.

Tým Twisto má 33 lidí a 3 psi.

www.twisto.cz
Facebook: facebook.com/twisto.cz
Twitter: @twistocz

Mobilní aplikace:
-  pro iOS: apple.co/2geEOCk
-  pro Android: bit.ly/2gZRYHt