Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Tomáš Zetek

OR-MITON.JPG

Tomáš se na pozici investičního manažera aktuálně nejvíc věnuje Restu.cz, kde pomáhá s novou obchodní strategií i obsazením klíčových pozic. Nejvíc ho baví propojení B2B a B2C a projekty, kde je potřeba se na věci dívat "end-to-end". Na Mitonu ho fascinuje vyvážené zaměření jak na business, tak na lidi a vztahy i hodnoty, které uvnitř firmy fungují jako nepsaný etický kodex. Zároveň oceňuje rychlost a dynamiku start-upů, která často nutí k improvizaci a využití selského rozumu.

Už v korporacích přemýšlel, jak dělat věci jinak. Začínal jako project manager pro Deutsche Telecom Group, pak přišla nabídka z U:Fonu, což byl v podstatě první Tomův start-up. Vždy ho zajímaly mobilní data, a tak se nakonec posunul až na pozici produktového ředitele v O2 a poslední zkušenosti nasbíral v GE Money Bank.

Každoročně si nenechá ujít lyžování, zajímá se o psychologii a sebepoznání a naplňují ho rozhovory s lidmi, které jdou do hloubky a nejsou povrchní. Je stydlivý, takže pokud chcete Tomáše oslovit, bude lepší, když přijdete vy. A co ho baví nejvíc? Najít si hodinu času, když si myslí, že nemá ani 10 minut.