Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Svatba.cz

46484845.png

Svatba.cz – měníme vysněné ve skutečnost!

Jsme největší svatební portál v ČR, který jako jediný disponuje nejbohatším katalogem svatebních dodavatelů včetně poptávkového systému a dalších nástrojů.

Naší vizí je zjednodušení realizace svatebního dne pro snoubence i svatebčany, stejně jako poskytnutí efektivní prodejní platformy pro svatební dodavatele.

Náš svatební portál je doslova nadupaný nepřehlédnutelným množstvím svatební inspirace, zajímavých informací ze svatebního světa, nabídkou produktů ze svatebního sortimentu, články o svatebních trendech, praktickými radami a tipy odborníků a profesionálů ze svatebního světa, zkrátka vším, co můžete a určitě budete před svatbou potřebovat.

Jsme tým profesionálů a nadšenců pro svatby a veškeré dění kolem nich, náš portál neustále zdokonalujeme, vytváříme nové praktičtější nástroje pro snoubence i svatební dodavatele, své práci rozumíme a hlavně nás baví.

Zakládáme si na moderních technologiích, funkčním designu a především na dlouholetých zkušenostech ve svatebním oboru. Naším standardem je osobní přístup, férové jednání a maximální podpora našich zákazníků.

Navštivte nás a přesvědčte se o všem, co vám náš portál Svatba.cz může nabídnout. Není toho málo! Jsme tu pro vás a pro váš vysněný svatební den, který vám pomůžeme dokonale naplánovat a tím proměnit ve skutečnost.

                                                          Těšíme se! Váš tým Svatba.cz

Fb: https://www.facebook.com/svatba
Instagram: https://www.instagram.com/svatba.cz/
Twitter: https://twitter.com/svatbacz