Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Martin Řezáč

dsc_2186klauniNahled.JPG

Martin Řezáč je CFO Mitonu. Krom finanční agendy holdingu se též intenzivně zabývá novými příležitostmi a projekty, které zapadají do dlouhodobé strategie Mitonu. Podílí se na definování obchodních modelů a cílů jednotlivých projektů a na průběžné bázi spolupracuje se CEOs a CFOs na jejich naplňování, a to zdaleka nejen na finanční rovině. To vše za pomocí ověřené praxe, kterou pro oblasti strategie, managmentu, financí a controllingu do Mitonu přináší.

Martin vyrostl ve společnosti PwC, kde začínal jako konzultant a později manažer v oddělení Zvyšování výkonnosti podniků. Poté přešel do skupiny ČEZ, aby na centrále vedl strategické projekty v oblastech IT, distribuce a podpůrných služeb a v dalších letech řidil celoskupinovou strategii ČEZ pro ICT. Poslední zastávkou před Mitonem byla pro Martina skupina BMM, která formou private equity spravuje několik společností zejména z oblastí publishingu, real estate, project developmentu a retailu. Zde měl na starosti výkonnost spravovaných aktiv a ve většině z nich působil ve výkonných statutárních orgánech.

Prioritou číslo jedna je pro Martina jeho rodina s aktuálním novým přírůstkem, jeho vášní je pak triatlon a zejména Ironman, kterému od roku 2013 propadl a propadá čím dál víc.