Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Kamil Demuth

th-miton

Kamil se v Mitonu věnuje rovnou dvěma novým projektům - Driveto a Ulovdomov. Jeho misí je pomoci těmto firmám v rozjezdu, protože ho baví stát u počátků nových projektů a hledat cesty k úspěchu. Pokud se něco neosvědčí, rychle hledá jinou cestu, protože dle jeho slov: “náraz do zdi nás nesmí zastavit, ty dveře tam někde jsou.”

Začínal jako kameraman a střihač, ale brzy zjistil, že tudy cesta nepovede, proto se ve 22 letech pustil do podnikání - samozřejmě online. Chytil jej svět e-commerce, pomohl rozjet Uloženku a ve svých 27 letech nastoupil do Heuréky jako provozní ředitel. Tady se také poprvé potkal s kluky z Mitonu. Po dvou letech se vydal na skoro tříletou misi marketingového ředitele v CZC.cz. Nicméně došel k tomu, že se dál nechce věnovat čistě marketingu a že ho mnohem víc lákají startupy, takže Miton tým a možnost být od začátku u zajímavých projektů si sedla jako… (doplňte sami :).

Kamil je přátelský introvert, který neustále hledá, jak dělat věci lépe. Jak sám říká, nevadí mu být nejblbější v místnosti, protože obklopovat se chytřejšími a schopnějšími lidmi vede k úspěchu a (nejen pracovnímu) růstu. Ve volném čase se mu o zábavu starají 2 děti, žena a kocour Homer a sem tam sport - baví ho běhání, volejbal, tenis, fotbal. Od chvíle co jezdí MHD má víc času na čtení knížek.