Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Inzeromat

ŠETŘÍ ČAS A URYCHLUJE PRODEJ

Inzeromat vzniknul na konci roku 2016 s cílem změnit trh (nejen) české inzerce. Náš projekt od samého začátku víří stojaté vody inzertního světa. Přinášíme prodejcům zboží unikátní možnost, jak si usnadnit prodej. Chceme lidem nábídnout možnost prodat své věci s komfortem a kvalitou, s jakou se setkávají u těch nejlepších eshopů. Myslíme i na inzertní servery. Jsou to naši partneři, kterým rádi pomůžeme s jejich problémy.

Chcete prodat své věci? Co nejrychleji? S Inzeromatem snadno vystavíte inzerát na přední české inzertní servery najednou. Oslovíte tak nejvíce zájemců a usnadníte si správu inzerátů. Vždyť to děláte z jednoho místa! ;-)

Inzeromat je k dispozici pro mobilní telefony se systémem Android a na webu inzeromat.cz. Pro naše inzertní partnery jsme připravili API, aby připojení jejich inzertních serverů bylo otazkou jednoho dne. Jsme vám k dispozici.

Daří se nám skvěle:

- každý den pomáháme inzerentům s prodejem jejich zboží

- každý den lidé vystaví přes inzeromat několik tisíc inzerátu

- každý den přineseme inzertním serverům unikátní obsah a nové prodejce

A to jsme teprve na začátku. Inzeromat je revolucí v inzerci. V tomto odvětví je stále velké množství problémů a ty přinášejí běžným lidem nepříjemné zážitky a starosti. Pro tým Inzeromatu jsou výzvou. Chceme, aby inzerce byla snadnou a bezpečnou součástí našich životů a Inzeromat vaší bránou do tohoto světa.

www.inzeromat.cz
facebook: https://www.facebook.com/inzeromat
twitter: @inzeromat