Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

GoOut

1.png

Neseď doma, pojď s námi ven!

GoOut je globální platforma organicky spojující špičkový kulturní přehled s nákupem vstupenek na pár kliků.

Naši uživatelé vždycky mají nejčerstvější informace o nově oznámených koncertech, vědí, kde se o víkendu koná nejvíc hip akce, i kam vzít mámu do divadla. Nebo kde si dát před kulturou pivo, protože našemu průvodci městem nezůstane žádná lokální perla utajená, ať už u Meetfactory nebo v Libni.

Díky kvalitnímu, vlastní početnou redakcí pečlivě upravovanému obsahu webu, appky i sociálních sítí vytváří GoOut početnou komunitu kulturně aktivních uživatelů - více než 70 000 fanoušků na Facebooku a milionové návštěvy webu měsíčně napříč zeměmi.

Pořadatelům akcí nejrůznějšího druhu (od koncertů přes divadla po food festivaly, kurzy nebo B2B konference) a velikosti (od party pro 100 lidí pro halové akce a veletrhy) tak GoOut přináší nejen flexibilní a efektivní nástroj pro kompletní online i offline předprodej, ale i možnost oslovit atraktivní cílovou skupinu milovníků kultury, která chodí na GoOut pro inspiraci, kam ven.

GoOut funguje v ČR a Polsku a aktuálně pracujeme na otevření dalších poboček v Pobaltí.

Kromě zahraniční expanze je dalším vektorem růstu služby i nativní mobilní aplikace pro iOS a Android a socializace platformy, která dál posiluje nejen inspirační roli a subkulturní kapitál GoOutu v komunitě fanoušků kultury, ale i unikátní služby pro pořadatele akcí, kterým přináší předprodej a marketplace v jednom.

FB GoOut.cz https://www.facebook.com/gooutcz/
FB GoOut.pl https://www.facebook.com/gooutpoland/
IG GoOut.cz https://www.instagram.com/gooutcz/
IG GoOut.pl https://www.instagram.com/gooutpl/