Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Glami

Aktuální kolekce módy ze všech obchodů na jednom místě

Pomáháme objevovat trendy každý den a usnadňujeme výběr a nákup módního oblečení. Celkem v sedmi zemích budujeme největší online katalog, kde je možné vybírat módu ze stovek
e-shopů a mezi tisíci značkami. Na jednom místě tak najdete unikátní styly a inspirativní looky téměř všech značek, které ve světě módy něco znamenají.

Jen na český web chodí 100 000 lidí denně a v rámci celé skupiny působíme v Česku, Německu, Francii, Polsku, Španělsku, Itálii. Nově jsme vypustili Glamicorna i na Slovensko.

Aktuálně v celé skupině dosahujeme:

- 16 mio návštěv měsíčně
- 2,3 mio fanoušků na FB
- 150 000 objednávek měsíčně
- 15 000 módních značek
- 2 mio pložek k objednávce

Naším přáním je usnadnit výběr a nákup oblečení a stát se tak módní inspirací pro každého. Jsme unikátní online platformou, kde se známé značky a nové kolekce dostávají ke svým fanouškům mnohem rychleji.

Díky nejrozsáhlejšímu přehledu aktuálních kolekcí jsme také vytvořili nejaktivnější komunitu fanoušků módy, která spolu s našimi editory denně vytváří nový inspirativní obsah pro módní look.

Jak to u nás vypadá?