Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

showroomUpdateAction-hp-bg.jpg

Bonami

Krásné bydlení je naším posláním

Bonami bylo založeno v České republice v roce 2013 s cílem nabídnout inspiraci i hezké a kvalitní home & decor produkty za dostupnou cenu. Obojí se podařilo, proto se postupně rozrostlo do dalších 3 zemí - Slovenska, Polska a Rumunska. Kromě kampaní plných neokoukaných produktů a čerstvé inspirace si dnes můžete ulovit také tisíce hezkých kousků skladem, a to od malých dekorací a doplňků až po velký nábytek.

Děláme z tvoření hezkého domova zážitek a pomáháme zákazníkům s výběrem kousků, které dají jejich bydlení nový rozměr. Osobní a přátelský přístup je nám vlastní a prolíná se vším, co děláme. Pojďte se přesvědčit sami :-)

  • Po 4 letech děláme radost už více než 2,3 mil. zákazníkům v České republice, na Slovensku, Polsku a Rumunsku.
  • Představili jsme přes 220 000 produktů ve více než 6 600 kampaních.
  • Více než 98 % zákazníků by nás doporučilo svým známým.
  • V roce 2016 jsme překonali obrat 450 mil. Kč.

V Bonami sníme o hezčím světě. Ten je podle nás o hezkých věcech, které dělají každý den radost a dobrou náladu, i o hezkých vztazích a čestném a slušném chování. To jsou věci, za které podle nás stojí bojovat, a tak jsme se do toho pustili. Spokojený zákazník a zhezčování jeho světa je pro nás na prvním místě.

www.bonami.cz
www.bonami.sk
www.bonami.pl
www.bonami.ro
 

Facebook: bonami.cz
Instagram: bonamicz
Twitter: @bonamicz
Média: bonami.cz/media