Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

8802miton-liberec-manez.jpg

Novinky

Tomáš Hodboď rozšiřuje tým Mitonu jako partner

M J

Tomáš Hodboď jako zasloužilý člen Miton rodiny, donedávna působící jako šéf Heureky, rozšíří náš tým čtyř zakládajících partnerů jako první nový partner. Pro Miton je to jeden z dalších milníků a umožní věnovat se více projektům s péčí, se kterou jsme se věnovali těm stávajícím. Zároveň s ním přichází know-how z mnoha oblastí, které většina firem v našem portfoliu potřebuje.

Tomáš bude pomáhat stávajícím projektům a hledat další příležitosti ve střední a východní Evropě.

Tomáš Hodboď začínal v Mitonu již v roce 2006 a od počátku se věnoval rozvoji Heureka.cz jako šéf produktu. Po úspěšném exitu Heureky převzal její vedení, aby ji dovedl na místo zdaleka nejnavštěvovanějšího e-commerce webu v ČR. Svých šest let v Heurece shrnul na svém blogu když se rozhodl věnoval novým projektům.

Proč Bonami.cz?

M J

E-commerce pro nás byla vždy silnou větví zájmu. Řetěz nedávných investic od Heuréky, Slevomatu, přes Kouzelnou Almaru až po Bonami to ukazuje jasně. Michal Jirák za nás dříve šéfoval Heurece, teď na svém blogu navázal na na rozhovor s Vaškem Štruplem, zakladatelem Bonami.cz, aby více odhalil, co v Bonami hledáme a proč jsme s Vaškem do projektu šli. Jsou nákupy očima novou vlnou v e-commerce? V Mitonu si myslíme, že ano.

Kouzelná Almara spuštěna v pilotu

M J

Včera se světu odhalily první Kouzelné almary – automatizované úložné boxy pro posílání a vyzvednutí balíků. V pilotním provozu si můžete koupit některé zboží na Slevomatu a během dubna se rozšíří na mnoho dalších e-shopů, které jistě znáte.

Prvních 15 almar naleznete po Praze na těch nejlépe dostupných místech, kam většina lidí stejně občas zavítá – v nákupních centrech, na nádraží nebo třeba na benzínové stanici.

Už se těšíme, co tým pod vedením Davida Pečenky a s podporou Tomáše Čupra zvládne během prvního měsíce, kdy bude celý e-commerce trh almaru bedlivě sledovat.