Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

8802miton-liberec-manez.jpg

Novinky

Jak se řekne Slevomat maďarsky?

M J

Slevomat vstoupil do maďarské slevové jedničky Bónusz Brigád a společně s dalšími zeměmi vytváří největší skupinu v regionu. Nově vzniklý Slevomat Group nyní oslovuje zákazníky v 7 evropských zemích. Více naleznete v tiskové zprávě (anglicky).

Admarket s novým majitelem

M J

AdMarket vznikl jako mediální zastupitelství pro naše rostoucí portfolio obsahových webů. Jeho hlavní účel je sdružovat dostatečně velký objem inzertního prostoru, aby se zefektivnil nákup pro agentury i přímé klienty. Dnes se toto portfolio rozrostlo o média Allegra – tedy především Aukro.cz. A to už je pořádný balík uživatelů. Zároveň jsme Allegru předali otěže nad celým projektem a doufáme, že se AdMarket týmu s nově rozšířeným portfoliem podaří nabízet ještě zajímavější kampaně pro společné reklamní klienty.

Centrum kupuje SW.cz

M J

Centrum Holdings od nás převzalo službu SW.cz. Jsme velmi rádi, že se to podařilo, protože služba má úzkou vazbu na Stahuj.cz, které od nás Centrum odkoupilo před třemi lety. Během této doby spolupráce nemohla běžet na plný plyn, což se teď zcela jistě změní. Centrum tímto krokem výrazně posílilo svoji vůdčí pozici v oblasti distribuce software pro PC. Nám se tím otevírá prostor pro využití nových příležitostí v sektorech, kde již působíme.