Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Co se stalo: Prosinec a leden 2019

Novinky

Co se stalo: Prosinec a leden 2019

M J

04.jpg

Povídání se Šimonem Vostrým v rámci série “company builders” je za námi. Velmi otevřeně vyprávěl o miliardovém exitu, který netrval rok a půl, jak to vypadalo zvenku, ale spíš 20 let. Škoda chybět. V březnu do Corsa dorazí  Pavel Zima. O budování Seznamu si s ním bude povídat David Špinar.

Téměř plný už je event s Petrem a Jirkou Královými na téma influencer marketingu, a to počítáme s 50 účastníky. Pokud vás téma zajímá (máme 5 míst pro hosty zvenčí), zapište se prosím raději co nejdříve.

SA_CES.jpeg

Sense Arena byla na CESu. Měsíce tvrdé přípravy se vyplatily. Díky velkorysé prezentaci a účasti Patrika Eliáše si Sense Areny všimla americká média, třeba Wired. A taky spousta důležitých lidí, například marketingová šéfka NHL. Držte palce, ať se kontakty podaří přetavit na kontrakty, Sense Arena má skvěle našlápnuto.

DtPNTaJWkAAk2M_.jpg

Když je řeč o tvrdé práci, musíme zmínit fantastickou práci týmu Rohlíku. Za loňský rok dosáhl Rohlík na obrat 2,4 mld. Kč (!) a zisk 30 mil. Kč, viz twít Tomáše Čupra. Po ultra těžkém roce 2017 jsou to neuvěřitelná čísla a to je pořád jen začátek.

Krabicka.jpg

Dorazil vám náš vánoční hlavolam? A podařilo se vám ho otevřít? Nebylo to zas tak těžké, my jsme tím například strávili jen celou jednu dlouhou poradu :)

Spoustě z vás se krabičku povedlo otevřít a vybrat charitu dle svých sympatií. Díky tomu posíláme 44 tisíc Kč na Zdravotního klauna, 13 tisíc Kč Kráse pomoci a 13 tisíc Kč pro Trash Hero.

P. S. Bonami ve své kampani "Díky mami za Vánoce" vybralo přes 500 tisíc Kč.

Co číst a co poslouchat:
Newslettery od Sequioa Capital. Koncept je jednoduchý až nudný - zajímavá osobnost, obvykle founder, a 7 opakujících se otázek. Až se přistihnete, že každý týden vše pročítáte.
- "47 red-hot tech startups that became worth billions this year"
- "How to Change Your Mind". Psychedelika jsou hot téma (v Davosu jim btw byl věnován jeden tématický blok). Pokud chcete pochopit proč, přečtěte si tuto knihu.
- Tipy od Michala:
Obra Dinn - most original detective game of 2018 (Steam)  
Black Mirror Bandersnatch - first interactive movie by Netflix  
Beat Saber - music+lightsabers now on PS4 VR
Most! Dycky Most (Forbes).