Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Máme novou šéfku komunikace

Novinky

Máme novou šéfku komunikace

Michala Gregorová

Vítáme novou posilu v našem cirkusovém šapitó! Je jí Michala Gregorová a zodpovídat bude za externí i interní komunikaci.

V Mitonu a firmách, které patří do naší rodiny, se děje spousta zajímavých věcí. Machine learning. Virtuální realita. AI. Naše firmy ukazují, že to nejsou jen buzzwordy, ale reálně nasazené technologie s praktickým uplatněním.

Bohužel se nám občas stává, že o tom zapomeneme dát vědět. A to by se s příchodem Míši mělo změnit. :) Za sebou má přes 10 let zkušeností s PR, z toho pět let se starala o PR Bonami a tři roky o komunikaci Rohlíku. Takže už se známe docela dlouho. (LinkedIn)

Veřejný obrázek Mitonu je tvořený hlavně úspěchy firem v našem portfoliu, takže Míša bude kromě PR Mitonu k dispozici i ostatním firmám, které budou chtít v téhle oblasti poradit. Také bychom chtěli lidi v našich týmech lépe propojovat mezi sebou, protože každá firma má vlastní unikátní know-how, které by byla škoda vzájemně nesdílet.

Díky lepší komunikaci bychom mimo jiné rádi nalákali výjimečně talentované lidi, kteří pomohou našim firmám uspět nebo s nimi budeme moci rovnou rozjet něco úplně nového. Pokud vás už teď baví nebo zajímá, co děláme, ozvěte se Míše rovnou. Těšíme se!

Fotografie ke stažení