Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Driveto.cz, platforma pro snadný nákup aut online právě úspěšně odstartovala

Novinky

Driveto.cz, platforma pro snadný nákup aut online právě úspěšně odstartovala

Lucie Winklerová

Pokud toužíte po novém autě nebo řešíte vůbec první nákup vozu, Driveto.cz je ideální pro výběr i porovnání.  Najdete zde nejširší nabídku osobních vozů na operativní leasing na českém internetu a další služby budou postupně přibývat.  Do budoucna plánuje Driveto.cz dovážet zákazníkům auta až před dům, stejně jako si dnes lidé přes Rohlik.cz objednávají potraviny. Naši novou službu jsme společně s Františkem Peterkou, který je zároveň CEO Driveto.cz, spustili v květnu 2017. 

František přišel do Driveta z projektu Proděti.cz, který za necelé čtyři roky dostal z nuly na roční tržby čtvrt miliardy a následně ho úspěšně prodal Mall Group. Před tím působil jako obchodní ředitel Allegro Group, někdejšího provozovatele Heureky a Aukra. Tým Driveto.cz má jak zkušené vývojáře, tak lidi, kteří mají mnohaleté zkušenosti s prodejem aut online i v kamenných prodejnách a autobazarech. 

„Podrobně mapujeme trh s prodejem automobilů, aby u nás zákazníci našli nejvýhodnější nabídky. Díky nim už letos plánujeme sjednat operativní leasing na více než 2 500 aut a příští rok nejméně dvakrát tolik a expandovat na zahraniční trhy. Naším cílem je stát se prvním místem na internetu pro všechny, kteří chtějí brázdit silnice za volantem nejmodernějších vozů všech kategorií za skvělé ceny,“ říká František Peterka, CEO Driveto.cz

Online tržiště Driveto.cz nabízí strukturovaný katalog aut, který obsahuje všechny důležité parametry vozů, od spotřeby přes maximální rychlost až k velikosti kufru. Motoristé se zde dozvědí i o dalších nových trendech v autoprůmyslu, například o možnostech car sharingu, elektrovozech nebo moderních technologiích, díky kterým může být jízda bezpečnější a zábavnější. Kromě operativních leasingů si na Driveto.cz zákazníci budou moci vybrat i spotřebitelské úvěry či jiné formy financování. Hlavním cílem tržiště je, aby si zákazníci mohli na pár kliknutí vybrat nové auto a co nejdříve s ním jezdit.

“Auta jsou moje velká vášeň a proto mám z ostrého startu Driveta v čele s Frantou Peterkou upřímnou radost. Segment aut na internetu si již několik měsíců mapujeme a vidíme zde obrovský potenciál. Jedná se o tradiční odvětví, a tak nás čeká spousta práce. Máme skvělý tým a chuť přinést lidem v ČR i dalších evropských zemích novou zkušenost a skvělé služby spojené s výběrem a získáním nového vozu” raduje se partner investičního cirkusu MITON Milan Zemánek.
 

Loni se v České republice prodalo více než čtvrt milionu nových vozů v celkové hodnotě přes sto miliard korun. Objem uzavřených operativních leasingů a spotřebitelských úvěrů na nové vozy loni dosáhl částky kolem 30 miliard korun a všichni hráči na trhu zaznamenali dvouciferný růst. 

Obliba operativních leasingů na český trh přichází později než v západní Evropě. Například v Nizozemsku, kde žije zhruba o 60 % více obyvatel než v České republice, zákazníci uzavřeli přes 31 000 nových smluv o operativním leasingu. To bylo o 119 % více než v roce 2015 a nejméně třikrát více než v České republice. 

Jinde už nehledejte, známe všechny nabídky: www.driveto.cz