Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Spustili jsme Inzeromat - super rychlou možnost inzerce

Novinky

Spustili jsme Inzeromat - super rychlou možnost inzerce

Lucie Winklerová

Máte něco na prodej, ale nechcete trávit hodiny přípravou inzerátu a jeho vystavením na řadě serverů? Řešením je Inzeromat - prezentace vaší nabídky na všech nejznámějších inzertních portálech na jeden klik.

Pokud chcete oslovit maximum možných kupců v ČR, stačí jednoduše zadat inzerát přes Inzeromat a ten se objeví na Sbazaru, Bazoši, Letgo a Bayo. Takto můžete oslovit kolem půl milionu potenciálních zákazníků, kteří na tyto servery každý den chodí. Inzeromat je nově součástí portfolia Miton firem.

Tým Inzeromatu vede Martin Jiřička, který dříve pracoval v Liftagu, Seznam.cz, Centrum.cz nebo společnosti Etnetera. Rozjížděl také inzertní službu Bayo, která byla pro Miton první fází vstupu na trh s použitým zbožím a vedla k založení Inzeromatu. Díky němu mohou prodejci oslovit více kupců, než jednotlivé inzertní služby. Vkládání inzerátů přes Inzeromat je zdarma a to buď přes web nebo s pomocí aplikace pro Android. 

“Hlavní cíl inzerenta je prodat zboží. Z jeho pohledu je jedno, kde prodá. Díky Inzeromatu může jednoduše vystavit zboží všude a tím si inzerent maximalizuje šanci na rychlý prodej,” říká Martin Jiřička, který vede tým Inzeromatu.

Na začátku stačí propojit Inzeromat se svými účty na inzertních portálech. Jakoukoli nabídku pak lze vystavovat z Inzeromatu na všechny portály najednou a stejně tak lze prodané zboží stáhnout ze všech inzertních serverů z jednoho místa.

Mnohé zavedené inzertní služby v České republice fungují a prakticky i vypadají stejně jako před sedmi, osmi lety, míra inovace je minimální. Přitom dnešní technologie dokáží nabídnout uživatelům mnohem větší komfort. Klíčovou roli ve změně celého odvětví budou hrát mobilní zařízení,“ říká Kamil Demuth, investiční manažer Mitonu.