Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Novinky

Delivery Hero kupuje Dámejídlo.cz

M J

Touto cestou potrzujeme, že globální leader v oblasti food delivery Delivery Hero kupuje 100 % společnosti provozující Damejidlo.cz.

U projektu Damejidlo jsme s našimi partnery Tomášem Čuprem a investiční společností Enern byli od samého začátku a dělá nám velkou radost, že se týmu podařilo za dva roky vybudovat tak silného hráče na trhu.

Delivery Hero je silný a sofistikovaný globální hráč a zcela jistě posune službu pro zákazníky i v Čechách o kousek dál.

Dvouletá food delivery jízda v pár bodech:

  • Listopad 2011: prošvihli jsme investici ve food delivery v Polsku :)
  • Zaří 2012: Koupě Pizzatime (cca 5.000 objednávek měsíčně)
  • Listopad 2012: Relaunch jako Damejidlo.cz
  • Srpen 2013: Příchod Pandy
  • Listopad 2013: E-commerce inspirace roku (Křišťálová lupa)
  • Květen 2014: Odchod Pandy
  • Září 2014: Překonána hranice 100.000 objednávek měsíčně
  • Listopad 2014: Ocenění Projekt roku českého internetu (Křišťálová lupa)
  • Prosinec 2014: Prodej Delivery Hero
  • Moc díky všem, kteří se na úspěchu podíleli!


Mnoho zajímavostí najdete také v infografice ze srpna 2014:

 

Oficiální tisková zpráva:

Delivery Hero expanduje v Evropě
Nové akvizice v České republice a na Slovensku

8. ledna 2015 – Delivery Hero, globální leader v oblasti online a mobilního objednávání jídla, dnes oznámil akvizici DámeJídlo a JídloTeď v České republice a na Slovensku. Obě značky zůstanou zachovány a provoz obou firem bude pokračovat se stávajícím týmem i managementem.

Transakce je součástí strategie dalšího růstu a globální expanze společnosti Delivery Hero. Její vedoucí pozice na trhu v kontinentální Evropě bude touto akvizicí posílena.

Niklas Östberg, generální ředitel Delivery Hero, říká: „Velmi na nás zapůsobilo podnikání, které týmy DámeJídlo a JídloTeď vybudovaly v uplynulých letech. Chceme dále urychlit jejich růst velkými investicemi do technologií, marketingu a nových a vylepšených služeb pro zákazníky i restaurace.“

DámeJídlo bylo založeno v roce 2012 a v současné době nabízí menu z přibližně 1500 restaurací v České republice a na Slovensku. JídloTeď zahájilo svou činnost v roce 2013 a provozuje síť 650 ti restaurací v České republice.

Lukáš Uhl, generální ředitel DámeJídlo uvádí: „Máme velikou radost, že jsme se stali součástí Delivery Hero. Společně sdílíme stejnou vášeň pro budování skvělých služeb.“

Tomáš Čupr, partner společnosti Bizthusiasm k transakci říká: „Velký dík patří týmu DámeJídlo za jejich skvělou práci a investorům z Mitonu a Enernu. Jsme si jisti, že firma bude ve vlastnictví Delivery Hero prosperovat a nadále poskytovat vynikající služby zákazníkům“.

Aleš Urbánek, generální ředitel společnosti JídloTeď, uvádí: „Jsme hrdí, že jsme se stali součástí globálního lídra v oblasti našeho podnikání. Dodává nám to ještě více energie k rozvoji našich služeb.“

Marc Westermann, spoluzakladatel JídloTeď dodává: „Při budování JídloTeď jsme v posledních dvou letech zažili skvělé období a z partnerství s Delivery Hero máme velikou radost.“