Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Novinky

Proč stravování v ČR už nikdy nebude stejné?

M J

Před méně než 14 dny jsme oficiálně rozpohybovali Slevomat Group Ventures (SG Ventures) – tým, který má pod vedením Tomáše Čupra hledat lokální služby komplementární ke Slevomatu a rozšiřovat tak jeho potenciál na českém a slovenském trhu.

Rádi bychom dnes odhalili první segment pro SG Venture, kterému obrovsky věříme – on-line objednávání hotových jídel. Tento pohodlný způsob stravování je v ČR velmi nedoceněný a kvalitou služeb i variabilitou nabídky velmi zaostává za vyspělejšími zeměmi. Věříme, že kombinací technologií a dobré marketingové strategie dokážeme kvalitu rozvozů v ČR pozvednout a zvýšit jejich oblibu u lidí.

Podrobnosti budou veřejnosti odhaleny během následujících týdnů, ale již dnes můžeme oznámit první krok, kterým je majoritní vstup do společnosti Pizzatime (http://www.pizzatime.cz). Ta je dnes jedničkou na trhu on-line agregace rozvozů jídel a bude skvělým základem pro náš záměr v této oblasti. Aktuální tým Pizzatime se již tento týden stává součástí SG Ventures projektu a velmi se těšíme, až jej budeme moci představit ve svém plném rozsahu.