Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

Novinky

Podpořili jsme StartupJobs.cz

M J

Právě jsme finančně podpořili StartupJobs, který nabízí pracovní pozice jen v mladých firmách a skvěle propojuje aktivní týmy s talentovanými jedinci.

Do nápadu StartupJobs jsme se zamilovali na první pohled. Vytvořením přehledu startupů společně s nabízenými pozicemi vzniká unikátní seznam on-line projektů, které rostou a jsou stále hladoví po nových talentech.

Jsme přesvědčeni, že malý tým a jasný záměr jsou nejlepším prostředím pro vytvoření pracovních návyků, vlastní efektivity a samostatnosti. To je místo, kde se naučíte myslet za sebe, kde můžete něco ovlivnit a kde je výsledek opravdu vidět.

Pokud se StartupJobs podaří zachránit jen jednu mladou duši od standardní korporátní kariéry, stojí to za to.

Filip se svým týmem dokázal s minimálními prostředky vybudovat funkční službu, ověřit model a má jasnou vizi, kam se službou dál. Příkladem je nová verze obsahující testy, pomocí kterých si může každý otestovat své schopnosti.

Takový startup, který pomáhá startupům, jsme prostě museli finančně podpořit.

Nezapomeňte tedy přidat svůj startup a jaký talent hledáte a pojďme vytvořit dostatek příležitostí pro všechny odvážné, kteří chtějí zhřešit proti korporátní poslušnosti.

––––––

StartupJobs.cz (www.startupjobs.cz) propojuje mladé týmy s potenciálními kandidáty na libovolnou pozici. Snaží se spojit lidi se záměrem s talenty, kteří se nebojí dělat každý den něco nového a chtějí pracovat ve firmách, ve kterých mohou něco změnit.