Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

2B Mrštíkova
Liberec, Liberec Region, 460 07
Czech Republic

2017 Skrz na Skrz

 

Záblesky z Mitonu za 2017, o kterých byste věděli, kdybyste četli náš Twitter a my na něj někdy něco psali. 

Zdálo by se, že highlightem pro Miton minulý rok byl prodej Slevomatu (a Skrz.cz samozřejmě Petře!) britskému Secret Escapes. A nebylo by to daleko od pravdy.

To nám ale nezabrání vzpomenout na pár dalších věcí, které se kolem nás šustly.

 

┏━┓╦╣

Bonami obratem vyrostlo o 50 % na více než 700 milionů Kč (hooodně přibližně). Pomohl tomu i prodej tisíců krabiček na salám. Z nových kanceláří v Karlíně se letos chystá ovládnout také Maďarsko. Tažení Evropou můžete sledovat třeba na vlastní mapě.

(₿) (₿) (₿) (₿) (₿) (₿)

Samozřejmě rostly hlavně kryptoměny, ty se ale nedají nosit. Přiznejte se, kdo z vás investoval do pořádných nových SneakerCoinů?

 

 [̲̅$̲̅(̲̅ιο̲̅ο̲̅)̲̅$̲̅]  

Nahoru letěly i rohlíky a @tomcuprcz si od Enernu dokoupil 14,52% v Rohlik.cz a je happy. Founder power. No Girl power today.

 

   ><>    

Zakázali Twistuse a škoda, že si tuhle zakázanou reklamu už nikdy nemůžete pustit. Běžný smrtelník se tedy nedoví o Twisto kartách, platebních náramcích a našem oblíbeném Twisto snapu.

 

/人 ◕‿‿◕ 人\

Glami to pro změnu zkusilo v reklamě s erotikou a spustilo sérii tří Youtube spotů s herečkou, která se celou dobu jen převléká. Jestli nám ji nezakážou, podívá se i do Rumunska a Maďarska, kde jsme Glami čerstvě spustili.

 

\ō͡≡o˞̶  » » » ∙،°.  ˘Ô≈ôﺣ  

Holky a mašiny ... Driveto prodalo pěkných pár set aut. Nejprodávanější značkou překvapivě nebyla Škoda, ale německý bratříček Volkswagen. Nejdražším autem bylo BMW 550i v M packetu. Happy driving!

 

|—O—|

Start Wars: Last Jedi rozdělil společnost. My už přemýšlení o něm ale hodili za hlavu a čekáme na 9ku, kterou možná přeskočí a půjdou rovnou na Xko? To prej ale tolik neletělo.

 

ʕ•̫͡•ʕ*̫͡*ʕ•͓͡•ʔ-̫͡-ʕ•̫͡•ʔ*̫͡*ʔ-̫͡-ʔ

V minulém roce jsme se také hodně družili v rámci Miton týmů. "Founders dinners" byly letos méně formální, Miton Family Offsite dost haptický, společný výlet Facebook expertů do Dublinu zase hodně odborný.

 

♫♪.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.♫♪

Nikoho to ale neodradilo a na společný večírek všech Miton týmů se nahlásilo 500+ lidí. Přišli všichni ... a bylo těsno. Proč ne, když hrála kapela Superhero killers?

 

\ S /

Slevomat, Rohlík a Bonami zaskočili také na JobsDev, abychom příští rok mohli večírek udělat v O2 Aréně. Užili si to, ale nálepku "We are hiring" stále nemůžeme sundat. http://www.miton.cz/kariera/

 

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡| ̲▫̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.___   

Možná také proto nám dochází místo i v kancelářích a hledáme nový pražský domov. Nemá někdo útulný prostor pro 150-200 lidí, třeba od února?

 

█▒▒▒▒▒  16,67%

Asi nevíte, že náš supertajný cíl je, aby se 30 talentů z Miton rodiny umístilo ve Forbes 30 pod 30. Ve 2017 přibyli hned dva - Michal Šmída a David Šiška. To bychom měli 5 v posledních třech ročnících.

 

ᒡ◯ᵔ◯ᒢ

Už od března 2017 máme také Rossum. Uměle inteligentní. Teď se plně věnuje porozumění dokumentů. První si chce přečíst všechny faktury na světě a ušetřit pár lidských životů při jejich přepisování.

 

♫♪.ılılıl|llılılı.♫♪

Když už jsme u čtení ... Nejposlouchanější audiokniha podle Amazonu byla the 5-seconds rule, kterou vám nyní napíšeme v jedné větě a ušetříme vám tím 7 hodin a 37 minut:

Počítejte do pěti a fyzicky se pohněte směrem k úkolu, který chcete udělat. Mozek plný výmluv vás už nezastaví.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se na minulém roce podíleli, a jdeme makat na tom, abychom letošek mohli shrnout písní, kterou jsme nacvičili už dopředu: